Přeučil s manželkou si už nikdy nic nekoupí!

 Celebrity 
23. června 2015 00:05 / redakce
  0   0
Jan Přeučil a Eva Hrušková už nic kupovat nebudou! A basta! Profimedia
Největší gentleman českého šoubyznysu Jan Přeučil se svou manželkou, herečkou a první českou Popelkou Evou Hruškovou si už nikdy nic nekoupí! Alespoň to prohlašují mezi přáteli! Důvodem je stěhování, kterým se zabývají už několik týdnů. Museli se totiž rozloučit s řadou věcí a ze schraňování různých cetek prý už vyrostli.

"Nebere to konce. Jsme oba dva opravdu sběratelé a milovníci krásných věcí, ale i drobností a suvenýrů. Když se ale člověk stěhuje a musí se s řadou věcí rozloučit, teprve vidí, kolik toho má. Prostě jsme si řekli, že už nebudeme dělat sbírky a budeme hodně zvažovat, co si odkud přivezeme," říká Eva Hrušková, v níž našel Jan Přeučil oporu a životní lásku po tragickém odchodu jeho milované Štěpánky Haničincové.

A protože Hrušková je nejen výborná herečka, ale i manažerka, dokáže dát dohromady nejen vystoupení a různé akce, které manželé absolvují, ale i akci "kulový blesk". Tedy stěhování. "Je to sice jen přesun z bytu do bytu přes chodbu, ale ono je to už jedno. Stejně musíte většinu věcí zabalit, přemístit, přenést, zase vybalit, umýt. No, kdo to nezažil, nepochopí," říká i herec, dabér a kantor Jan Přeučil, který měl prý největší starost, kam v novém bytě uskladní svých 60 klobouků, kterými je pověstný.

Přeučilovi se ale nestěhují do neznámého. Tedy Jan ano, ale Eva Hrušková se jen vrací do svého původního bytu, kde kdysi bydlela. "Budeme to tam ale mít jiné. A protože k tomu ještě pracujeme a řešíme i další věci, je to záhul. Ale už to pomaličku bude hotové a pak si oddychneme. Musíme stihnout i dovolenou u moře, na kterou se velmi těšíme," doplnila Eva Hrušková, která stále více dokazuje, jak zdatná je nejen manželka, matka, ale i organizátorka a manažerka.

Jan Přeučil svůj původní luxusní byt opouští po téměř 40 letech, Eva Hrušková se vrací po 15 letech tam, kde bydlela s bývalým manželem. Důvodem je hlavně to, že oba už nepotřebují tolik prostoru a naopak myslí na to, že rozlehlý byt je jen požírač času, ale taky peněz.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Stále zelenou aukubu japonskou můžete pěstovat doma i venku

Styl

Vyražte do kina sami. Sledování filmu o samotě je prý velmi pozitivní pro duševní zdraví

Bydlení

Několik přírodních vůní, které vám doma vylepší náladu

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu