Hvězda Ordinace mezi svalovci! Co s nimi proboha má?

 Celebrity 
23. června 2015 03:00 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Ivana Jirešová byla jako ve snu, mezi samými krásnými, urostlými kluky! OC Futurum
Ivana Jirešová se nezdá, ale jak jde kolem hezký chlap, nevydrží se neotočit. Obzvlášť, když jich kolem ní bylo hned 12. Hvězda ordinace v růžové zahradě nevěděla, kam s očima, když se jí předvedli všichni letošní finalisté soutěže Muž roku .

V královehradeckém obchodním centru se konala akce, na níž se objevila Michaela Dolinová a právě Ivana Jirešová. Ta sice říká, že je zadaná, ale na hezké, vypracované kluky se ráda podívá.

"Kdybych nebyla zadaná, určitě bych si nějakého vybrala. No podívaná je to opravdu hezká," prozradila herečka, která se o dovolené chystá do Maroka, kde bude také cvičit milovanou jógu.

Pozadu nebyla ani moderátorka Michaela Dolinová. Ač by mnozí z finalistů mohli být jejími syny, zrak z jejich těl spustit nemohla. Hlavně z těch tmavovlasých. „Byla jsem z nich zcela nadšena. Mně se líbí černovlasí kluci,“ prozradila Michaela Dolinová a některé kluky si dokonce vybrala k nakupování do svého šatníku. „Pojďte chlapci nakupovat se mnou,“ lákala finalisty Michaela.

Finále Muže roku, mezi kterými nechybí ani bratranec herce Jirky Mádla, a které pořádá David Novotný už 16. rokem, se uskuteční 21. srpna v Náchodě. Výtěžek z akce i druhého dne Dobrých skutků půjde Martinu Zachovi, vítězi Muže roku 2009, na jeho rehabilitaci, Stacionáři Nona a Ústavu sociálních věcí v České Skalici.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech