Hitmaker Karel Vágner plodí samé talenty a zpívá už i jeho vnuk!

 Celebrity 
23. června 2015 17:25 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Karel Vágner s dcerou, zpěvačkou Terezou a synem, zpěvákem Josefem Profimedia
Doslova Vágner family má hitmaket, skladatel Hany Zagorové a mnohých dalších Karel Vágner. Klidně by mohli jít do pořadu Zpívá celá rodina, protože autor hitu Hej mistře basů plodí samé talenty. Kromě staršího syna, rybáře Jakuba, je to mladší syn, zpěvák a herec Pepa nebo dcera, zpěvačka Tereza, ale i nejmladší dcera Anička.

Karel Vágner před pár dny vystoupil v rámci galavečera pro Kapku naděje. A kromě něj tam byl i úspěšný zpěvák Josef Vágner, který hraje současně ve čtyřech muzikálech a dodělává druhou vysokou školu a také dcera Tereza. Ta se věnuje také zpěvu a hrají v muzikálech. Ke všemu se objevil ještě vnuk Karel Vágner nejml. Je to prvorozený syn Karla Vágnera ml., současného manžela Simony Krainové.

Na galavečeru se ale malý Karlík objevil s Michalem Davidem a ještě s Jakubem Svobodou, synem Venduly a Karla Svobodových a pro všechny to bylo překvapení. I pro samotného hitmakera Karla Vágnera.

"Znám ho, jak zpívá, když si hraje na piano. Ale vůbec jsem netušil, že někde něco připravuje. Bylo to hodně milé překvapení, má talent,“ nechal se slyšet dědeček Vágner.

Malý Kája prý nechce být zpěvák, ale hokejista. Jenomže v rodině, kde je hudební talent od Pánaboha téměř povinností, to bude asi těžké. Nicméně nejenom že Karel Vágner nejstarší zplodil děti s talentem, ale i jeho nejstarší syn v tom pokračuje.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...