Z čeho se Jiřímu Štěpničkovi zvedá žaludek? To neuhádnete

 Celebrity 
12. listopadu 2019 06:00 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Jiří Štěpnička hraje primáře v seriálu Modrý kód  Nej sestřička
Herec Jiří Štěpnička hraje už nějakou dobu v primáckém seriálu Modrý kód. I když má syna lékaře a doma zdravotní sestřičky a sám účinkuje v příběhu ze zdravotnického prostředí, přiznává, že jsou chvíle, kdy se mu zvedá žaludek.

Herec a syn legendární herečky Jiřiny Štěpničkové se účastnil křtu kalendáře Nej sestřičky roku, který se uskutečnil přímo v ateliérech, kde seriál Modrý kód vzniká. 

Urgentu nemocnice Rubava pevnou rukou šéfuje primář Jiří Bojan, kterého hraje právě Jiří Štěpnička. Přiznal, že k tématice má hodně blízko, přesto z ní má velký respekt.

„Já mám sestřičky doma a syn je lékař, takže prostředí zdravotnictví je mi blízké. Přesto se jim, i když jsem primář urgentu, opravdu netroufám radit. My tady v Modrém kódu máme možnost lékařské konzultace, protože si nemohu dovolit, abych něco vytvářel bez znalostí. Také je zajímavá práce maskérů. I dokonce mně, když se občas podívám na seriál v televizi, se zvedá žaludek. Dokonalá maskérská práce.“

Kalendář jsem viděla už na finále Nej sestřičky v Náchodě. Na těch fotkách je vidět, že se sestřičky cítily ve zdravotnických ateliérech jako doma, jsou uvolněné a celý kalendář vyznívá hodně pozitivně. Mně se líbí. V Modrém kódu hraji sestřičku třetí sezonu a za ty roky mě lidé na ulici už poznávají, a to nemám hlavní roli. Je vidět, že diváci seriál sledují poctivě,“ uvedla herečka Bára Fišerová, která měla možnost se na vzniku fotografií podílet. 

Další stálicí mezi seriálovými hrdiny Modrého kódu je herečka Sabina Laurinová. Její šéfka urgentu, sestra Mery, je ústřední postavou, která dějově propojuje ostatní postavy a jejich příběhy.

„V Modrém kódu hraji úplně od začátku natáčení, jsem tady jedna ze služebně nejstarších pracujících lidí,“ usmívala se Sabina Laurinová. „Kalendář Nej sestřičky jsem dneska viděla premiérově. Je na rok 2020, tak profesionálním sestřičkám přeji rok plný pevných nervů, radosti, energie, empatie i toho, aby nedošlo k žádnému vyhoření. A nám hercům v Modrém kódu popřeji úplně to samé, protože v obou případech se jedná o profesi, kde musí člověk vydávat hodně energie. Popřejme si také hezké příběhy, které bychom divákům předávali a dělaly jim radost,“ podotkla.

Kalendář Batist Nej sestřičky pro rok 2020 si herci Modrého kódu mohli odnést také domů. A na oplátku vítězná sestřička soutěže Kateřina Křenková z Ústřední nemocnice Praha vymění svoje pracoviště za atraktivní prostředí urgentu rubavské nemocnice a zahraje si v seriálu Modrý kód.

Pavel Doubrava, obchodní ředitel Batist Medical, který je hlavním partnerem soutěže Nej sestřička, byl také u křtu kalendáře spolu s hvězdami TV Prima. „Přeji si, aby byl ve všech nemocnicích, dělal radost pacientům i personálu. Letošní kalendář je velmi povedený, a to díky seriálu Modrý kód, kde si zahraje i vítězka soutěže," uvedl.

Spokojený je i ředitel soutěže David Novotný. „Pomalu se může začít chystat další ročník, letošní ročník hodnotím jako skvělý a těším se na další práci se zdravotními sestřičkami,“ uzavřel Novotný.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Už nemusíte váhat, zda je nádobí vhodné do mikrovlnné trouby. Udělejte si rychlý test

Styl

Pokud chcete mít hezké nohy, vyvarujte se chyb, kterých se ženy často dopouštějí

Bydlení

Černé skvrny na listech orchidejí nevěstí nic dobrého. Poraďte si s nimi, dokud je čas

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu