Hrušínskému šlo o život! Rodina to tajila!

 Celebrity 
24. června 2015 06:26 / Lukáš Bauer
  0
📷
1 fotografie v galerii
Janu Hrušínskému šlo o život! Prasknutý žlučník je velmi závažný problém! archiv TV Prima
Pohádkový princ, ale také principál Divadla Na Jezerce měl hodně namále. Šlo mu doslova o život! Nyní je v nemocnici po těžké operaci! Praskl mu totiž shnilý žlučník a stačilo málo k tomu, aby vše skončilo fatálně.

Jan Hrušínský, který před pár týdny oslavil 60. narozeniny měl akutní bolesti břicha. Bylo mu zle a zežloutl. Prask mu žlučník a žluč se mu řinula do dutiny břišní. Byl v přímém ohrožení života. Několik hodin si pobyl na sále. Otevřít ho museli pak ještě jednou, když nastaly komplikace a břicho bylo třeba dočistit.

"Honza je na tom už lépe, ale vážně mu šlo o život. Nebylo to jen nevhodným jídlem, on nikdy nebyl tlustý a nepřejídal se. Ale hlavně stres, které poslední dobou zažívá a i jako ředitel divadla vlastně není nikdy v klidu," prozradila jedna z jeho kamarádek, hereček.

Velký strach o něj měla manželka, herečka Miluše Šplechtová a dvě dcery. Dokonce i bratr Rudolf, s nímž ne vždy měli ideální vztahy se samozřejmě o stav bratra velmi zajímal.

Sám Honza Hrušínský se těší, až půjde z nemocnice domů a pojedou s rodinou na jejich milovanou chalupu ke Stráži nad Nežárkou, kde bude odpočívat a nabírat sil do nové divadelní sezóny.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...