Marta Kubišová: Podraz od nejbližšího kamaráda?!

 Celebrity 
11. května 2015 04:58 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Marta Kubišová je symbolem Sametové revoluce. Jak se asi vyrovnává s tím, že musí kolem sebe mít ty, kvůli kterým kdysi nesměla nic? archiv
Zpěvačka a fenomén Sametové revoluce Marta Kubišová je už řadu let v angažmá divadla Ungelt svého nejlepšího kamaráda Milana Heina. Jenže právě on angažoval některé lidi, s kterými měla v minulosti zpěvačka velké problémy. Například bývalou kovanou soudružku Reginu Rázlovou.

Právě kvůli lidem, jako byla Rázlová a někteří jiní, nesměla za minulého režimu Marta Kubišová hrát a zpívat. Prožila velmi těžké období a zpět na výsluní se dostala až po roce 1989. Teď musí být v jednom divadle s lidmi, kteří tehdy škodili a jak ji samotné, tak i jejímu příteli Václavu Havlovi dělali ze života peklo.

"Regina Rázlová účinkuje jak v představení Kurtizána, tak i Mezi úterý a pátkem a je skvělá," nechal se před časem ředitel Ungeltu Milan Hein slyšet s tím, že Rázlová je velká profesionálka.

"Nikdo netvrdí, že není skvělá herečka, ale hodně se divím Milanovi, že ji vůbec oslovil. Vždyť už z principu věci samotné je to vlastně takový malý podraz na Martu. Ona to sice asi bere tak, jako že jde o nutné pracovní věci, ale dvakrát se jí to nelíbí. Ovšem respektuje to, protože Milan je zkrátka ředitel divadla a tak se rozhodl. Rázlová však není jediná bývalá členka strany, z řad umělců, která v divadle hraje," naznačila pro VIPstory.cz jedna z Kubišových známých.

Regina Rázlová, která v posledních měsících udělala pořádný vítr i s kolegou a bývalým straníkem Václavem Knopem je ale opravdu, coby herečka velký profesionál. "Je to zážitek s ní hrát, je to velká škola," podotkla i herečka Jitka Čvančarová, která se starou herečkou účinkuje v jednom představení. O Rázlové jako o člověku se už ale nikdo příliš bavit nechce.

Zvláštní je i to, že Milan Hein angažoval do Ungeltu Rázlovou, jejímž manažerem je Janis Sidovský, který se zase velmi přátelí se zpěvačkou Helenou Vondráčkovou a jejím manželem. Právě dlouhé neshody kvůli údajně nedodržené dohodě Kubišové v rámci koncertu, hýbaly v posledních letech českým šoubyznysem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Petra Černocká promluvila o plastikách a přiznala, čím by se živila, kdyby nemohla zpívat

Styl

Pozor na falešné seznamky. Vydělávat na konverzaci s neexistujícími lidmi není přímo nezákonné

Tech

Sonda Mars Express je ve vesmíru už 19 let. Teď má ale problémy kvůli Windows 98

Zavřít reklamu