Má tenhle nový boyband vůbec šanci na úspěch?

 Celebrity 
11. května 2015 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Nový český profesionální boyband United 5 míří vysoko. Otázkou je, zda má vůbec šanci? archiv United 5
Říkají si United 5, je to nový profesionální boyband složený z Čechů a Slováků a vybraný profesionálním producentem hvězd z Londýna. Mají první klip, několik písní a chystají druhý klip. Mají ale šanci na úspěch alespoň v Česku? Zatím to na moc nevypadá.

Mário, Peter, Marthy, Matt a Norbert jsou kluci, kteří chtějí být slavní, úspěšní a bohatí. Ale jsou hlavně talentovaní. Jenomže to k tomu, aby opravdu prorazili, nestačí. Nechtějí být jako legendární Lunetici, kteří pomáhali s jejich výběrem a křtili jim dokonce první klip, ale takovou slávu, jako zažívali před dvaceti lety kluci z Čech, oni už asi nezažijí.

V konkurzu je pomáhali vybírat světoví, britští producenti Andrew Murray a Denis Ingoldsby, kteří stojí za řadou světových celebrit. Dokonce jim produkují jejich písničky. Kluci, respektive jejich český producent stále zapomínají na to, že jsou v Čechách a na Slovensku a tady nějaké „I love you“ moc nefrčí. Zatímco o dva levely horší New Elemnt mají hity v češtině a nejen holky, ale i kluci po nich šílí, profesionálnější United 5 pořád jen anglicky.

„Chcete to dotáhnout co nejdál a ukázat lidem, jaká hudba nás baví. Samozřejmě, každého z nás baví jiný styl, ale snažíme se najít nějaký kompromis,“ řekl jeden z členů nového boybandu Peter.

Jejich první písničkou je Longest Summer, která má i klip. A i druhý počin Can you her me má už videopodobu. No uvidíme, jak se klukům v malém česko-slovenském šoubyznysovém rybníčku, kde chce dneska zpívat a prosadit se kdekdo, dokonce už i Agáta Prachařová, bude dařit.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Přítel Olivie Newton-John zmizel a nikdo si toho nevšiml. Dodnes jde o jednu z největších záhad

Styl

Tasemnice liščí představuje pro člověka reálná rizika. Hlavně pro lidi, kteří konzumují neošetřené...

Tech

Aerocon bude dvakrát větší než superjumbo a bude to létající hotel pro tři tisíce pasažérů. Létat...