Bořek Šípek je prý smrtelně nemocný. Kolik času mu zbývá?

 Celebrity 
10. května 2015 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Bořek Šípek údajně trpí nevyléčitelnou chorobou  archiv ČT
Designér, bývalý partner Leony Machálkové a otec jejího syna Artura Bořek Šípek je prý smrtelně nemocný. Podle některých informací trpí rakovinou slinivky, což je nejhorší forma nádorového onemocnění. Kolik času mu tedy zbývá?

Šípek je momentálně ve španělském Madridu, kde je jedna ze dvou nejlepších klinik na světě, jenž se věnuje léčbě onkologicky nemocných pacientů se specializací právě na rakovinu slinivky.

"Rakovina slinivky je přežitelná bez toho, aby se nemoc vrátila tak maximálně ve dvou třech procentech. Jinak je to skutečně velmi nebezpečná fáze a bohužel těmto pacientům zbývá od tří měsíců do jednoho roku života. Slinivka je v těle nesmírně důležitý orgán a žít bez ní se bohužel nedá," řekla VIPstory.cz jedna z lékařek onkologického oboru,

Pokud Bořek Šípek skutečně zápasí s touto krutou nemocí, příliš šancí na úplné uzdravení není, a to ani za velké peníze s nekřesťansky drahými léky. Například choreograf a tanečník Richard Hess, bývalý ministr kultury Pavel Dostál, herec Patrick Swayze či další známé osobnosti podlehly tomuto nebezpečnému onemocnění. Tito pacienti bohužel prožívají i silné bolesti a prvotním znakem je značný úbytek na váze.

"Záleží také na tom, jak brzo pacient přijde, v jaké fyzické i psychické je formě a jakou měl životosprávu. U umělců většinou hrají roli alkohol, cigarety, někdy drogy a taky stres. Tam je to pak hodně složité," dodala lékařka.

Bořek Šípek bohužel není a nikdy nebyl vzor ctností a v životě prý vyzkoušel ledasco. Například, jak několikrát přiznal, údajně i sex s muži.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí