Přítel Dary Rolins - rapper Rytmus má velký problém! Hrozí mu vězení?

 Celebrity 
10. května 2015 04:58 / redakce
  0   0
Rapper Rytmus má velký problém! Policie bude řešit jeho údajné rasistické projevy! archiv P. Vrbovského
Hodně tvrdé obvinění a boj českého poslance Františka Huceka a jeho kamaráda Lukáše Kolumpka proti kontroverzím textům rappera Rytmuse, alias Patrika Vrbovského, který je partnerem Dary Rolins, rozhýbal nejen slovenský, ale i český šoubyznys.

Hucek podal na Rytmuse trestní oznámení a obviňuje ho z rasismu a podněcování nenávisti vůči některým národům. Požaduje, aby byly zrušeny všechny jeho vystoupení, a aby jej při vystoupení v Česku zadržela policie.

Poslanec z Přezletic u Prahy v trestním oznámení, které poslal ve čtvrtek na policii, že rapper veřejně hanobí národ a podněcuje k nenávisti k některým národům.

„Rozhodli jsme se splnit svou občanskou povinnost a oznámit činy, které se domníváme, jsou trestné a svojí povahou velmi závažné,“ tvrdí v oznámení oznamovatel. Dokonce vyzdvihuje I úryvky z textů. "Gadže mi neprajú lebo mám lóve... Máte ma v papulách chrapúni... Prečo ste takí zlomyseľní a tak zákerní!"

Podle jeho mínění partner zpěvačky Dary Rolins uráží Slováky jako národ a slovem gadžo rasisticky nadává všem „neRomům“… „To znamená nejen jim, ale všem Evropanům, třeba Černochům, Číňanům a podobně,“ tvrdí Hucek, který žádá, aby byly staženy všechny songy, videa z internetu a také zrušeny všechny koncerty.

Pokud policie oznámení obdrží, bude se jím muset zabývat. Pokud by shledala, že Rytmus naplnil skutkovou podstatu trestného činu, mohl by být obžalován a hrozilo by mu několik let vězení. Zatím se však nikdo proti zpívaným textům neohradil a ani nikdo jiný, kromě poslance a jeho kamaráda oznámení nepodal.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Čeho se při zavařování vyvarovat, abyste si nezničili úrodu

Styl

Tomuto socialistickému pomníku se přezdívalo fronta na maso

Bydlení

Venkovní kuchyně. Trend, který vás nemusí stát mnoho peněz

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu