Syn režiséra Mamma Mia! a moderátora Thálie si udělal výnosný kšeft za veřejné peníze!

 Celebrity 
09. května 2015 04:35 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Antonín Procházka má syna, rovněž herce a režiséra a ten si vymyslel zajímavý byznys! archiv
Syn divadelního režiséra, herce a také moderátora Cen Thálie Antonína Procházky se o sebe dokázal pěkně postarat. Stal se totiž šéfem "filmové kanceláře" zřizované Plzeňským krajem, která má prý pomáhat filmařům a postarat se o větší turistickou atraktivitu regionu.

Antonín Procházka mladší, tedy syn režiséra muzikálů Mamma Mia!, Addams Family, moderátora Cen Thálie a podobně a zřejmě sám ne moc úspěšný herec, dostává patrně na chod kanceláře, výplaty a další zajištění nemalé peníze. Krajská filmová kancelář má pomáhat filmařům s vyhledáváním lokací pro natáčení a naopak turistům ukazovat, kde jaký film, seriál vznikal.

"Trochu mne to rozesmálo, protože na Plzeňsku, hlavně na Šumavě se už šedesát let filmy natáčejí a nikdy nikdo nepotřeboval takhle zbytečnou instituci, jako je tohle. Víte, a když pak člověk opravdu něco potřebuje, nikdo nic neví a stejně si to musí filmaři najít sami," řekl VIPstory.cz jeden z českých režisérů.

Zatím posledním velkým filmem - seriálem, který se natáčel v Plzeňském kraji, konkrétně na Šumavě, je Policie Modrava. Lokace vybral osobně režisér Jaroslav Soukup, který má na Kvildě mnoho let chalupu a zná tam každou pěšinku.

"Ano, samozřejmě taková kancelář by mohla být dobrá třeba pro zahraniční produkce, které to tam neznají, že by jim podle požadavků vytipovali potřebná místa, ale tohle si stejně vždy objíždějí produkce a lokační manažeři sami.Vidím v tom jediné, nalévání peněz někam, kde to ten efekt mít určitě nebude," podotkl další z filmařů.

Ale jak se říká, kdo umí umí, kdo neumí učí a .. čumí.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Dekorativní gardénie oslní krásnou vůní

Styl

V době koronaviru si musíme pedikúru dělat sami. Využijte triky profíků

Bydlení

Jak zútulnit i hodně malý balkon pro příjemné posezení

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu