Šporcl, Šlégr, Brychtová snad zešíleli! Proč jim hrozí tragédie?

 Celebrity 
02. května 2015 04:35 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Bára Kodetová a Pavel Šporcl či Lucie Králová a Jiří Šlégr do toho praštili! Prodimedia
Svatba v máji, blízké máry, tohle pořekadlo asi dost dobře neznají některé české celebrity. Ty se totiž právě na 1. máje rozhodly vstoupit do chomoutu. Houslista Pavel Šporcl, bývalý hokejista Jiří Šlégr a dcera Aleše Brychty Michaela.

O květnových svazcích se říká, že dlouho nevydrží, nebo že jeden z páru brzo zemře. A ať tak či tak to skončí "tragédií". Podle mnohých jde ale jen o bohapustou pověru.

Do manželství po patnácti letech vztahu vstoupil houslista Pavel Šporcl s herečkou Bárou Kodetovou. Před pár lety svatbě rázně řekli NE, teď si naopak řekli své ANO!

Exhokejista Jiří Šlégr se po divokém rozvodu před pár lety pěkně oklepal a zase do toho praštil. Vzal si o deset let mladší Lucii Královou. A prý je to velká láska.

No a rocker Aleš Brichta vedl k pomyslnému oltáři dceru Michaelu. Vzala si známého britského dýdžeje Chrise Sadlera, který několik let žije v Praze.

Všichni tak vylepšili průměrné meziroční skóre, protože květen, byť je to měsíc lásky, je měsíc, kdy je svateb z celého roku nejméně. Právě kvůli pověrám.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lindsay Lohan je vdanou paní. Vzala si bohatého finančníka

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu