Co spolu mají Voldánová a Martinák?

 Celebrity 
02. dubna 2015 04:15 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Jolana Voldánová a Petr Martinák stáli vedle sebe až nebezpečně blízko. Grévin Praha/Jan Kolář
Moderátorka Jolana Voldánová je stále krásná žena, které se muži rádi dvoří. Přestože má doma skvělého manžela, který měří přes dva metry, o nápadníky nemá nouzi. Co ale má s hercem a imitátorem Petrem Martinákem, který se před časem dostal až na samé dno?

„Nemáme spolu nic, vážně,“ řekl VIPStory.cz Martinák s úsměvem a zaskočen dodal: „Jen jsem společně dělali jednu moc prima akci v muzeu voskových figurín, kde se odhalovala socha Karla Rodena. Já jsem tam imitoval hlasy Louise de Funese, Vlasty Buriana i dalších a Jolana to celé moderovala,“ prozradil Martinák.

Sám prý však na známou moderátorku ale trochu žárlí. „A vy se divíte? Ona už tady svou sochu má a vedle ní stojí Roden a ne já. Kdežto já sochu nemám a nezbývá mi než imitovat hlasy osob, které zde už jsou,“ dodal s humorem sobě vlastním a úsměvem a s tím, že třeba jednou by rád s Voldánovou moderoval nějakou akci, protože ona je nejen atraktivní ale i vtipná, pohotová a velká profesionálka.

Petr Martinák se vinou nepříznivého osudu a pár osobních chyb, které si však dobře uvědomuje a snaží se je napravit, dostal doslova na dno. Přišel o rodinu, dům, majetek, peníze a skončil i před soudem. Protože však není slaboch, udělal maximum proto, aby se ze dna vyhrabal.

„Ono k tomu musíte mít i kousek štěstí a dostat druhou šanci. Já jsem ji dostal. Nesmírně si toho vážím a dělám pomalými krůčky vše proto, abych se zase dostal nahoru. Moc všem děkuji za přízeň a jsem zase šťastný, že jsem mezi lidmi, kde je mi dobře,“ podotkl Petr Martinák, který hraje s Divadlem F. R. Čech, moderuje akce, imituje a jak říká, zase dostal chuť do života. „Nebýt ale pár dobrých přátel, nedal bych to. Patří jim za to můj veliký dík,“ dodal Martinák.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...