Odhaleno! Chystá se Justin Timberlake do známého pražského klubu?

 Celebrity 
01. dubna 2015 03:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Zastaví se Justin Timberlake dnes ve známém pražském klubu celebrit? archiv
Přísně tajné! Tak lze nazvat informaci, že by se zpěvák a tanečník Justin Timberlake (34) měl objevit v Praze. Dnes by kromě pracovních povinností měl navštívit známý klub celebrit M1 Lounge Bar v Praze 1. Jeho majitel Jonathan David Bass proto personálu nařídil, aby měli oči na šťopkách a byli obezřetní.

Známá světová celebrita by totiž do M1 mohla podle důvěryhodného zdroje zamířit v převleku, v utajení a třeba i s doprovodem. Přesná hodina není známa.

„Jen jsme dostali zaručenou informaci, že Justin Timberlake bude v Praze na soukromé návštěvě a měl by k nám zamířit, protože zná našeho majitele Jonathana, který po světě a hlavně v USA proslul jako hodně uznávaný iluzionista. Jsme sami zvědavi, zda se Justin objeví, případně s kým,“ řekl provozní klubu Martin Muroň.

Večerní, respektive noční provoz v klubu bude v běžném režimu. M1 Lounge Bar nechystá ani žádná speciální bezpečnostní opatření. „Pokud je Timberlake na soukromé návštěvě a nepožádá o speciální servis, pak my nemůžeme zařizovat VIP security servis. To si případně zajistí on sám,“ dodal Muroň.

Zda v případě návštěvy se Timberlake začlení do davu návštěvníků, nebo si vyžádá VIP salonek, který disponuje vlastní malým barem i obsluhou, není zatím jasné. Prozatím nemá vedení klubu žádnou rezervaci na VIP prostor. Není ale vyloučeno, že takový požadavek může ještě přijít.

Pokud se Justin v klubu M1 Lounge bar objeví a personál jej pozná, chystá pro něj malé, ale milé překvapení.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...