Víme, co je pro Simonu Krainovou nejdůležitější na světě!

 Celebrity 
30. března 2015 17:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Simona Krainová si splnila malý sen...  archiv S. Krainové
Modelka, ale také herečka Simona Krainová je pracovně poměrně hodně vytížená. Zatímco dříve ji nedělalo problémy pařit i několik dní po sobě, dnes má priority jasně srovnané a rodina, domov a příjemné prostředí je tím, co je pro ni nejdůležitější na světě!

„Kromě zdraví, štěstí a samozřejmě lásky, je pro mě důležitý domov. To je takový ten přístav, kam se můžu vracet, kde je mi dobře, kde můžu být se svými dvěma syny a manželem. A proto, abychom si mohli své chvilky ještě více užívat a nemuseli jsme být jen v ruchu velkoměsta, jsme si pořídili útulný, malý domek na venkově. Tím jsem si splnila i svůj sen, mít možnost někde vypnout,“ prozradila VIPStory.cz Krainová.

Z Krainové je v těchto týdnech tak trochu architektka a designérka. Protože se snaží v chaloupce pod lesem na Karlštejnsku, která není žádným honosným palácem, ale kde v okolí je díky lesům skvělý, čerstvý vzduch a děti si tam budou moct hrát, sladit vše tak, aby to bylo nejen účelné, ale i hezké a útulné!

„Ráda pracuji s profesionály a strávili jsme hodiny a hodiny v showroomu Siko na Zličíně, kde jsme vybírali věci do koupelny, kuchyně, ale i další doplňky. Nebo třeba dveře. Není to jen tak, když nechcete, aby to byla každá pes jiná ves. Aby to bylo příjemné i pro děti a účelné. A pokud k tomu máte odborníky, kteří vám i dobře poradí, je to o dost snazší,“ prozradila modelka, která je hlavně máma od rodiny. Na to myslí především.

Společně s manželem Karlem se snaží, aby interiér skromné, leč romantické chalupy, u které bude i malý bazének pro letní šplouchání, byl vyladěný do country stylu, který podtrhuje venkovskou atmosféru plnou chvil oddechu a příjemného relaxu. To je přesně to, co Krainová potřebuje. Městský ruch, večírky, focení, různé společenské akce jsou věc jedna, ale pak nastává doba relaxu, klidu, pohody a to je věc hodně důležitá. A Krainová sama už dávno zjistila, jak důležité je, aby rodina byla v pohodě a klidu a k tomu je potřeba mít příjemné prostředí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Tech

Čína uprostřed občanských nepokojů znovu chrastí zbraněmi. Má nové ponorkové střely, které doletí až...