SMRT KOVARČÍKA: Proč lže Míša Nosková o jejich vztahu?

 Celebrity 
01. dubna 2015 04:58 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Proč Michaela Nosková lže o vztahu se zesnulým Peterem Kovarčíkem? Profimedia
Záhadná smrt podnikatele, lobbisty a rádoby producenta muzikálů i některých jiných kulturních aktivit Petera Kovarčíka (61) je stále zahalena tajemstvím. Stejně tak jeho milenecké avantýry. Hovoří se o mnoha ženách, které mu mely projít postelí. Jak to ale bylo se zpěvačkou Míšou Noskovou? Lže o jejich vztahu?

Nosková, která se začala před časem objevovat snad ve skoro každém muzikále, protože ji právě Kovarčík do nich měl pomáhat tvrdí, že s podnikatelem byli blízcí přátelé, ale nikdy mezi nimi nic víc nebylo.

"Nosková lže. Nejedenkrát jsme byli s kolegy svědky v šatně v divadle svědky, jak na něj i nadávala, pak četla smsky plné různých návrhů a co by s ní dělala a bude dělat. Někdy to bylo až nechutné a perverzní. Všichni věděli, že byla jeho milenka. Proč lže?," ptá se jedna z jejích kolegyň, která s ní hrála v muzikálech.

Nosková, kterou tlačil Kovarčík i do Thálie, zajistil ji nominaci, vítězství už bohužel ne, se poté, co se dozvěděla o jeho smrti, skoro zhroutila. Ale stále tvrdí, že byli jen blízcí přátelé a on byl pro ni vrbou, které se mohla vždy svěřit.

Jenže všichni prý vědí, jak to bylo. Kdysi měl poměr a žil s Kateřinou Brožovou, nyní zase měl mít více než blízko k Miss Golf 2014 Kateřině Klausové, kterou dotlačil do muzikálu Mamma Mia!. Návrhy a velmi urputné, které hraničili prý až se stalkingem měl mít i vůči herečce Jitce Čvančarové, která na kontroverzního podnikatele nevzpomíná příliš v dobrém. Kdysi po Brožové to byla zase herečka Zuzana Benešová a prý mnohé jiné před i po ní.

Chce tedy Michaela Nosková jen "hájit" čest a památku zesnulého lobbisty, nebo se za to, že byla jednou z jeho postelových přítelkyň stydí?
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Tipy na vánoční dárky

Dům a zahrada

Kreativní a praktické. Jak dodat interiéru originální vzhled pomocí polykarbonátových desek a plexiskla?