Kristian Kodet prožívá hodiny hrůzy! Víme proč!

 Celebrity 
02. dubna 2015 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Kristian Kodet prožívá hodiny a hodiny hrůzy! archiv K. Kodeta
Nejprodávanější český malíř současnosti a bratr slavného herce Kristian Kodet prožívá hodiny hrůzy! Už za pár dní se vrátí zpět do Čech. Po skoro půl roce na Floridě přijede i s rodinou domů. A to je právě kámen úrazu!

Prožívá teď hodiny a hodiny hrůzy, protože ho čeká asi čtrnáctihodinový let z Floridy do Prahy a Kodet se neváhá přiznat, že má panickou hrůzu z létání. "Já se tak ani nebojím toho letu, víte? Spíš toho stoupání a pak přistávání. To je příšerný. To mám vždycky pocit, že to nepřežiju," řekl VIPStory.cz Kristian Kodet.

K odvaze si proto musí vždy dopomoct! Na kuráž si dá jednoho dva frťany a pak to jde snáz. "Jsem pak takový, jako pod lehkou narkózou, a pak už to jde. Nejšťastnější jsem, když v Praze vylézám z letadla a mám pevnou půdu pod nohama. To jsem jak znovuzrozenej," říká malíř.

Domů se prý, i když Florida je nádherná, je tam úžasné počasí, milí lidé, úplně jinak to tam prý funguje a hlavně, je tam všechno zboží poctivé a hlavně levnější než u nás, těším.

Jsem Čech a vlastně Jihočech, tak se těším, až pojedu na svou milovanou faru, chalupu do jižních Čech, budu malovat, sejdu se s přáteli, udělám nějaké výstavy, půjdu na pár akcí," svěřil se Kodet, který patří k milovníkům žen a dobrého vína.

V listopadu se s manželkou a dcerou sbalili a odletěli na svou "chalupu" na Floridu, kde mají skvělé sousedy, přátele - Olgu Matuškovou a Waldemara Matušku mladšího.

"Jsou skvělí, trávili jsme společně večery, volný čas, Vánoce. A bylo to moc fajn. Zase se tam na podzim chceme vrátit, ale doma, v Česku mám taky své povinnosti a závazky," podotkl Kodet, který chce navštívit hrob svého přítele Waldemara Matušky na Vyšehradě, kam dělal před lety náhrobní kámen a i hroby svých příbuzných, včetně bratra Jiřího Kodeta.

Těší se na svou faru na Táborsko, kde nejen odpočívá, ale hlavně maluje, má zde velký ateliér a kam za ním jezdí řada známých i významných osobností
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...