Pogodová práská na kolegu! Nenechala na něm nit suchou!

 Celebrity 
28. února 2015 04:15 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Sandra Pogodová nenechala na kolegovi nit suchou... archiv S. Pogodové
Herečka a taky občasná moderátorka Sandra Pogodová nejde pro ostré slovo daleko! S ničím se nepáře a co prý nesnáší je neprofesionalita. Proto se prý taky pracovně rozešla s kolegou Petrem Reichertem a přestala moderovat cestopisný pořad Bedekr.

Jak VIP Story.cz jako první informovalo, v druhé sérii pořadu, který vysílá Česká televize, ale natáčí soukromá společnost, už Pogodová nebude. Nahradí ji Míša Maurerová. Reichert si se Sandrou nerozuměl.

"Tak já vám to tedy řeknu. Prostě vadilo mi, že Petr na to nemá. Zatímco já jsem schopna z divadla a televize naučit se text a jedu, on nebyl schopen říct dvě tři věty ani na pošestý. Zdržovalo to hrozně. On na to prostě nemá," nechala se slyšet Sandra Pogodová, která prý natáčení první série pořadu, která vznikala v Německu, protrpěla.

"On si to neuvědomuje, že mu to nejde, že na to nemá. Snad jedině dobře, že to "neví", protože až mu to dojde, bude to mít těžký," podotkla herečka, které se přezdívá novodobá Janžurka.

Jenomže Petr Reichert patří mezi profesionály. Před kamerou se objevoval v době kdy Pogodovou téměř nikdo neznal. A každý týden několikrát funguje dobře jako moderátor Dobrého rána České televize, tak v čem je problém. Že by si tolik Pogodová s kolegou nesedla?

"Donesly se mi informace, že ani jako muzikant, kdy kdysi hrál s kapelou Chinasky, za moc nestál. Ulevilo se mi, myslela jsem si, že je to jen můj pocit. Ale není," dodala herečka, která tak vlastně o Recihertovi řekla, že je neschopnej a okolí ho nemá rádo. Jenomže opak je pravdou.

"Petr je pohodář, je profík a rozhodně s ním není sebemenší problém, Proč o něm tohle jeho kolegyně Pogodová rozhlašuje nevím, ale tohle se nedělá," dodala pracovnice televize s tím, že Reichert určitě nepatří mezi flákače nebo lidi bez talentu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Kam až nás může zavést negativní myšlení

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti