Bořek Slezáček jako sexy táta? FOTO UVNITŘ!

 Celebrity 
27. února 2015 04:00 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Bořek Slezáček šel konečně zřejmě do sebe...  Tom Lichtenwalter
Moderátor, v současné době muzikálový herec a zpěvák z Mamma Mia! Bořek Slezáček se snad po létech srovnal. Ve skoro padesáti se věnuje rodině, vzorně se stará o své dva syny, které dokonce „vyvenčil“. Ukázal jim, kde teď pracuje.

Slezáček, který hraje jednu z hlavních rolí v muzikálu, složeného z hitů skupiny Abba, je vzal ke Kongresovému centru v Praze. Ukázal jim, kde pracuje a pár měsíců asi ještě bude.

Jeho synové – Alexander Nikolaj (6) a Andrej Viktor (3) svého taťku milují. I na fotkách, které skvěle nafotil Slezáčkův kámoš Tom Lichtenwalter je vidět, že si kluci s tátou společné chvilky užívají.

„Když jsem ty fotky viděla, až mi vyhrkla slza. Není hezčí pohled, než na charismatického chlapa s malými dětmi. A to Bořek tedy sakra je,“ řekla jedna ze Slezáčkových kolegyň z muzikálu.

Po různých průšvizích, problémech, rebelantství a době, kdy Slezáček mnohdy ani nevěděl, kolikátého je a kde vůbec je, snad nastala doba, kdy se asi srovnal a je z něj vzorná hlava rodiny. Jeho partnerka Žaneta tak může být ráda, že má milujícího partnera a skvělého tátu jejich dětí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Chrissy Teigen, nejdrzejší modelka a manželka amerického zpěváka, je znovu těhotná

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Dům a zahrada

Pivní zálivka strčí komerční hnojiva do kapsy. Prospěje nejen petúniím

Zavřít reklamu