EXKLUZIVNĚ: Takhle slavila "zapomenutá" herečka z Ženy za pultem své 90. narozeniny! FOTO!

 Celebrity 
26. února 2015 03:35 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Herečka Božena Böhmová dnes, kdo by ji hádal devadesátku?  archiv B. Böhmové
Božena Böhmová, tak trochu "zapomenutá" herečka, například ze seriálu Žena za pultem, ale i mnoha dalších, oslavila své neuvěřitelní 90. narozeniny (VIP Story.cz jako první informovalo). Na to, že ji před časem někteří kolegové, ale i média pomalu pohřbili, ona se má čile k světu.

"Oslavila jsem to s mými vnoučaty a pravnoučaty a mou dcerou. Bylo to moc hezké," svěřila se Böhmová.

Herečka, která hrála v Ženě za pultem nerudnou, pomlouvačnou pokladní, nebo v komediích jako Hodíme se k sobě, miláčku?, Ten svetr si nesvlíkej, v seriálu Nemocnice na kraji města a mnoha dalších, je od konce osmdesátých let v ústraní, v důchodu.

"Já jim to nezazlívám, že na mě zapomněli. Jak člověk odejde do ústraní, je zapomenut. To je logické," podotýká oslavenkyně.

K narozeninám dostala spoustu dárků, dort a hlavně - byla se svými nejbližšími. Božena Böhmová žije v Praze, občas jede ke své dceři na Českolipsko a jinak se baví především surfováním na internetu. Čte zprávy, zajímá se o dění doma i ve světě a jak říká, rozhodně se nenudí.

Na oslavě se sešli vnuci i pravnuci a dokonce i přítelkyně jednoho z nich. Böhmová s nimi své jubileum náležitě oslavila. Jediné, co si přeje, je, aby ji zdraví sloužilo tak, jako doteď!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Nechte své vlasy odpočinout a zbavte se šamponu. Porostou rychleji a nebudou vám tolik vypadávat

Tech

Závody ve vývoji hypersonických zbraní jsou v plném proudu. Americký tajný projekt Mayhem bude stroj...