Maurerová z Bedekru má jiného, Rajchert skončil! Víme proč!

 Celebrity 
08. prosince 2016 02:25 / Marek Pokorný
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Tohle už je minulost. Maurerová s Rajchertem už Bedekr moderovart nebudou! ČT
Dva roky provázel herec a moderátor Petr Rajchert známý ze seriálu Život na zámku či Dobré ráno s ČT pořadem Bedekr. Unikátní cestovatelský pořad moderoval až doposud. teď skončil. Jeho parťačka má už jiného! Proč ale Rajchert odešel?

Moderátora Petra Rajcherta už v oblíbeném cestovatelském pořadu Bedekr vystřídal Martin Písařík, kterého diváci znají spíš jako herce a zpěváka. Teď bude s Michaelou Maurerovou moderovat Bedekr místo Rajcherta.

Oficiálně skončil skoro padesátiletý sympaťák z osobních a časových důvodů. Zlé jazyky ale tvrdí, že to bylo kvůli vztahům s Maurerovou, což sám Rajchert poprírá. "Rozhodně ne, byli jsme naprosto v pohodě. Jen časově a fyzicky jsem to už moc nedával," nechal se Petr slyšet.

 „Oblíbený cestovatelský magazín Bedekr, který si získal statisíce diváků, bude ve své další plánované sérii vysílán s novým moderátorským týmem. Tedy částečně obměněným. Po dvouleté spolupráci z pracovních i osobních důvodů končí herec a moderátor Petr Rajchert. Petru Rajchertovi patří obrovský dík za velký kus odvedené práce. Natáčení je vždy náročné, protože se ve velmi krátkém čase musí stihnout natočit co největší množství dílů. Petr i přes své vytížení v rádiu, v televizi a dalších aktivitách fungoval naprosto skvěle. Nyní se rozhodl jít jinou cestou, proto jsme hledali jeho nástupce a zdá se, že jsme vhodného pokračovatele našli,” dodal producent pořadu Vítězslav Jandák ml. 

Na začátku moderoval Rajchert Bedekr se Sandrou Pogodovou. Tam nevládly zrovna ideální vztahy. Proto byla vyměněna za Maurerovou. Nyní byl vyměněn Rajchert, který ale odešel skutečně sám. Kromě Německa, Rakouska a Francie se chystá už další série cestovatelského magazínu. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pěstujte si zimní nálož vitaminů. Nejčastější trojice bylinek pro ochucování i zdraví

Styl

Jak přežít ve zdraví cestu letadlem. Jeho paluba je totiž rájem virů a bakterií

Bydlení

Zahalte své bydlení do modré. Letos je to barva roku

1. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

2. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

3. Halina Pawlowská a její nepředstavitelné a naprosto nečekané situace

4. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

5. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

Zavřít reklamu