Maurerová z Bedekru má jiného, Rajchert skončil! Víme proč!

 Celebrity 
08. prosince 2016 02:25 / Marek Pokorný
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Tohle už je minulost. Maurerová s Rajchertem už Bedekr moderovart nebudou! ČT
Dva roky provázel herec a moderátor Petr Rajchert známý ze seriálu Život na zámku či Dobré ráno s ČT pořadem Bedekr. Unikátní cestovatelský pořad moderoval až doposud. teď skončil. Jeho parťačka má už jiného! Proč ale Rajchert odešel?

Moderátora Petra Rajcherta už v oblíbeném cestovatelském pořadu Bedekr vystřídal Martin Písařík, kterého diváci znají spíš jako herce a zpěváka. Teď bude s Michaelou Maurerovou moderovat Bedekr místo Rajcherta.

Oficiálně skončil skoro padesátiletý sympaťák z osobních a časových důvodů. Zlé jazyky ale tvrdí, že to bylo kvůli vztahům s Maurerovou, což sám Rajchert poprírá. "Rozhodně ne, byli jsme naprosto v pohodě. Jen časově a fyzicky jsem to už moc nedával," nechal se Petr slyšet.

 „Oblíbený cestovatelský magazín Bedekr, který si získal statisíce diváků, bude ve své další plánované sérii vysílán s novým moderátorským týmem. Tedy částečně obměněným. Po dvouleté spolupráci z pracovních i osobních důvodů končí herec a moderátor Petr Rajchert. Petru Rajchertovi patří obrovský dík za velký kus odvedené práce. Natáčení je vždy náročné, protože se ve velmi krátkém čase musí stihnout natočit co největší množství dílů. Petr i přes své vytížení v rádiu, v televizi a dalších aktivitách fungoval naprosto skvěle. Nyní se rozhodl jít jinou cestou, proto jsme hledali jeho nástupce a zdá se, že jsme vhodného pokračovatele našli,” dodal producent pořadu Vítězslav Jandák ml. 

Na začátku moderoval Rajchert Bedekr se Sandrou Pogodovou. Tam nevládly zrovna ideální vztahy. Proto byla vyměněna za Maurerovou. Nyní byl vyměněn Rajchert, který ale odešel skutečně sám. Kromě Německa, Rakouska a Francie se chystá už další série cestovatelského magazínu. 

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nechte vzniknout nové prostory a zákoutí. Vytvořte v bytě vhodné prostory pomocí příček

Styl

Kari je nejen výborné koření, má také léčivé účinky na lidský organismus

Bydlení

Dlouhé závěsy pozvednou váš interiér. Co sluší velkým oknům a co vysokým stropům

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu