Maurerová z Bedekru má jiného, Rajchert skončil! Víme proč!

 Celebrity 
08. prosince 2016 02:25 / Marek Pokorný
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Tohle už je minulost. Maurerová s Rajchertem už Bedekr moderovart nebudou! ČT
Dva roky provázel herec a moderátor Petr Rajchert známý ze seriálu Život na zámku či Dobré ráno s ČT pořadem Bedekr. Unikátní cestovatelský pořad moderoval až doposud. teď skončil. Jeho parťačka má už jiného! Proč ale Rajchert odešel?

Moderátora Petra Rajcherta už v oblíbeném cestovatelském pořadu Bedekr vystřídal Martin Písařík, kterého diváci znají spíš jako herce a zpěváka. Teď bude s Michaelou Maurerovou moderovat Bedekr místo Rajcherta.

Oficiálně skončil skoro padesátiletý sympaťák z osobních a časových důvodů. Zlé jazyky ale tvrdí, že to bylo kvůli vztahům s Maurerovou, což sám Rajchert poprírá. "Rozhodně ne, byli jsme naprosto v pohodě. Jen časově a fyzicky jsem to už moc nedával," nechal se Petr slyšet.

 „Oblíbený cestovatelský magazín Bedekr, který si získal statisíce diváků, bude ve své další plánované sérii vysílán s novým moderátorským týmem. Tedy částečně obměněným. Po dvouleté spolupráci z pracovních i osobních důvodů končí herec a moderátor Petr Rajchert. Petru Rajchertovi patří obrovský dík za velký kus odvedené práce. Natáčení je vždy náročné, protože se ve velmi krátkém čase musí stihnout natočit co největší množství dílů. Petr i přes své vytížení v rádiu, v televizi a dalších aktivitách fungoval naprosto skvěle. Nyní se rozhodl jít jinou cestou, proto jsme hledali jeho nástupce a zdá se, že jsme vhodného pokračovatele našli,” dodal producent pořadu Vítězslav Jandák ml. 

Na začátku moderoval Rajchert Bedekr se Sandrou Pogodovou. Tam nevládly zrovna ideální vztahy. Proto byla vyměněna za Maurerovou. Nyní byl vyměněn Rajchert, který ale odešel skutečně sám. Kromě Německa, Rakouska a Francie se chystá už další série cestovatelského magazínu. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vychytávky do domácnosti. Jak vyleštit nerezový dřez nebo nablýskat záchod

Styl

Má smysl pořídit si zelený ječmen, nebo je to jen velká bublina?

Bydlení

O životnosti kuchyně často rozhodují materiály, které zvolíte. Ani kvalitní nemusejí být drahé

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu