Jedna z těchhle krásek vyhraje dnes titul Miss Czech Press

 Life & Style 
17. září 2016 02:35 / René Černý
  1   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Jedna z těchto krásek získá titul Miss Czech Press, další 1. a 2. Vícemis a Miss sympatie.  misspress.cz
Už 3. ročník prestižní soutěže Miss Czech Press se letos koná na pražské Lávce. Dnes večer získá jedna z 12 finalistek kromě věcných sen i nádhernou, princeznovskou korunku. Porota bude mít co dělat, aby vybrala tu nej, nej, nej...
Před týdnem vybírala odborná porota ze zhruba 60 semifinalistek ze všech koutů republiky a bylo to velmi složité.

Vybrat totiž tu jedinou, která se stane Miss Czech Press 2016, nebylo jednoduché. Porota nehodnotila jen vzhled, míry a váhy, ale i celkový dojem z osobnosti.

Základním výběrem přihlášených soutěžících do letošního 3. ročníku prošlo 60 dívek, které se porotcům představily v rozhovoru s moderátorem, ve společenských šatech a přirozeně nechyběla ani promenáda v plavkách.

Do finále bylo vybráno 12 dívek z celkem asi 300 přihlášených. Z těch vybrala porota na 60 uchazeček a z nich vzešly finalistky.

„Casting se konal v uvolněné atmosféře, kterou ještě umocnilo krásné letní počasí a panorama Karlova mostu a Hradčan. Velmi nás těší, že je o naši soutěž takový zájem a věříme, že i letos vybereme tu správnou dívku,“ řekl prezident soutěže Jiří Morstadt.

Projekt Miss Czech Press nejenže nabízí obrovskou, ne-li životní, příležitost mladým děvčatům, ale vytváří také atraktivní komerční nabídky svým partnerům a v neposlední řadě má charitativní podtext.

„Přihlásit se vždy může každá dívka od 18 do 28 let, která je vyšší než 168 centimetrů, je bezúhonná, bezdětná a hovoří plynně česky. Ale pozor! V soutěži nerozhodují pouze míry a fyzická krása jako je tomu u většiny soutěží krásy, ale především charakterové vlastnosti, osobnost a sympatie,“ podotkla i ředitelka soutěže Žaneta Morštadt.

Na slavnostním večeru, který moderuje Vladimír Hron, a kde bude zajímavý program, bude zvolena Miss, 1. a 2. vicemiss, Miss sympatie pak zvolí fanoušci soutěže. „Stálí partneři si tuto soutěž natolik oblíbili, že již znovu chystají pro vítězky hodnotné věcné i zážitkové dary,“ podotkl Jiří Morstadt.

Mezi cenami je pronájem luxusní vily na Floridě, pronájmy vozů Audi a BMW, zlaté prsteny, led televize, a samozřejmě právo užívat titul Miss Czech Press 2016. Vítězka navíc získá luxusní korunku v princeznovském stylu.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pomeranian je veselý a hravý společník. Hodí se do rodin s dětmi

Styl

Zařaďte zelený hrášek do svého jídelníčku. Odbourá stres, sníží krevní tlak i cholesterol

Bydlení

Vypěstujte si doma vlastní citrusy. Zvládne to každý

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu