Tahle rozkošná holčička je dcerou známého českého herce. A příští týden dostane bratříčka nebo sestřičku.

 Celebrity 
25. února 2015 02:57 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Johance je deset  / inStory.cz
Populární herec Filip Blažek se stane už příští týden trojnásobným otcem. Jeho manželka Jolana už odstřihává metr, příští týden by měla na svět přivést jejich společného druhého potomka. Spolu už vychovávají desetiletou dceru Jolanu. Z prvního manželství s herečkou Lucií Benešovou má Filip syna Luciána.

"Termín mám na začátku března, takže jsem opravdu asi týden před porodem," prozradila Jolana Blažková. Zda to bude holčička nebo chlapeček, už ví, ale svému okolí připravují překvapení. "Víme to všichni tři, ale mlžíme, máme to opravdu jako překvapení pro nejbližší. Dokonce už probíhají sázky, zatím to většina odhaduje na kluka. Já ani nenaznačuji," usmívá se manželka populárního herce.

Druhé těhotenství prý prožívá mnohem hůř než to první. "Ze začátku to bylo strašný. Neustále jsem zvracela, to jsem u Johanky vůbec nezažila. Probíhá to úplně jinak," prozrazuje. A zcela jiné je i přibírání kil. Jolana se bála, že přibere stejně jako s první dcerou. Během prvního těhotenství nabrala neuvěřitelných 33 kilogramů. "Měla jsem pěkných 90 kilo, bylo mi 25 let a vůbec mi to nepřišlo. I po porodu to šlo rychle dolů. Nyní mám nahoře 16 kilo, chtěla jsem do dvaceti, tak jsem spokojená."

Manželé mají výbavičku už kompletní a ukázali nám také kočárek, ve kterém budou miminko vozit. A v dětském obchodě v Hostivici vybírali v neutrálních barvách. I proto, aby nechali rodinu do porodu stále napjatou, zda to bude holčička nebo chlapeček. "Kočárek je do stříbrna, takže nenaznačujeme ani kočárkem," dodala s úsměvem Jolana.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Umělá inteligence už vylepšuje i chuť piva nebo čokolády

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod