K čemu Ornela zneužívá Hanychovou a Kristelovou?

 Celebrity 
08. února 2015 04:35 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Hvězda všech večírků Ornela Koktová-Štiková je v rozpacích, co bude vlastně dělat VIP Story.cz
Nuda, nuda a zase nuda. To prožívá novomanželka Josefa Kokty - Ornela Štiková. Ne, že by se po pár dnech, kdy svému milému řekla ano nudila v manželství. V životě a hlavně profesně však neví, co chce dělat, jen obráží večírky. Za to ale ví, s kým a jak správně kámošit!

"Chtěla bych hrát nebo dělat modeling, nebo být nějak v médiích," říkala svým kamarádkám během večírku v pražském baru M1 Lounge. Tady se sešla s Kateřinou Kristelovou i Agátou Hanychovou a dalšími "profesionálními celebritami". Všem dala jasně najevo, že jsou přeci s Agátou a Kateřinou velkými kamarádkami na život a na smrt.

"Tak slavná už jsem, tak teď si musím vybrat, co budu dělat dál," přemýšlela poté, co do sebe pár skleniček alkoholu obrátila.

Ono je dobré, když nic neumím, mít aspoň ty správné kámošky na správném místě. Hanychovou proto, abych se dostala do televize, Kristelovou zase proto, abych byla pořád středem pozornosti, jako by si v duchu říkala Koktova superžena.

I když se Ornela prezentuje jako modelka, že by měla zrovna záplavu nabídek, asi nehrozí. Měla by se ale asi začít otáčet, aby pomohla rodičům, kteří podle dostupných informací čelí údajně až 20 exekucím za několik stovek tisíc, možná milionů korun.

Že by ale Ornela musela vstávat v šest a chodit do supermarketu pípat kuřata ke kase, jí zatím nehrozí. Vždy se najde někdo, kdo se o ní s láskou postará. Teď třeba právě manžel Josef Kokta.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chcete mít dostatek vitaminů i v sychravém počasí? Zmrazte si zeleninu do zásoby

Styl

I gumička do vlasů může zdraví nebezpečná

Bydlení

Tyto věci do vysavače určitě nepatří

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu