K čemu Ornela zneužívá Hanychovou a Kristelovou?

 Celebrity 
08. února 2015 04:35 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Hvězda všech večírků Ornela Koktová-Štiková je v rozpacích, co bude vlastně dělat VIP Story.cz
Nuda, nuda a zase nuda. To prožívá novomanželka Josefa Kokty - Ornela Štiková. Ne, že by se po pár dnech, kdy svému milému řekla ano nudila v manželství. V životě a hlavně profesně však neví, co chce dělat, jen obráží večírky. Za to ale ví, s kým a jak správně kámošit!

"Chtěla bych hrát nebo dělat modeling, nebo být nějak v médiích," říkala svým kamarádkám během večírku v pražském baru M1 Lounge. Tady se sešla s Kateřinou Kristelovou i Agátou Hanychovou a dalšími "profesionálními celebritami". Všem dala jasně najevo, že jsou přeci s Agátou a Kateřinou velkými kamarádkami na život a na smrt.

"Tak slavná už jsem, tak teď si musím vybrat, co budu dělat dál," přemýšlela poté, co do sebe pár skleniček alkoholu obrátila.

Ono je dobré, když nic neumím, mít aspoň ty správné kámošky na správném místě. Hanychovou proto, abych se dostala do televize, Kristelovou zase proto, abych byla pořád středem pozornosti, jako by si v duchu říkala Koktova superžena.

I když se Ornela prezentuje jako modelka, že by měla zrovna záplavu nabídek, asi nehrozí. Měla by se ale asi začít otáčet, aby pomohla rodičům, kteří podle dostupných informací čelí údajně až 20 exekucím za několik stovek tisíc, možná milionů korun.

Že by ale Ornela musela vstávat v šest a chodit do supermarketu pípat kuřata ke kase, jí zatím nehrozí. Vždy se najde někdo, kdo se o ní s láskou postará. Teď třeba právě manžel Josef Kokta.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nepřekrmujte svého psa v zimě. Je to častá chyba mnoha páníčků

Styl

Častá konzumace zázvoru přináší mnoho zdravotních výhod

Bydlení

Využijte zbytky zeleniny a vypěstujte si nové mladé výhonky

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu