Lucie Vondráčková způsobila kolaps!

 Celebrity 
07. února 2015 05:05 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Lucie Vondráčková si na nezájem fanoušků rozhodně stěžovat nemůže! archiv L. Vondráčkové
Zpěvačka Lucie Vondráčková, která prožívá jedno z nejšťastnějších období svého života, protože se těší na své druhé miminko, způsobila kolaps! Tohle totiž dlouho žádný pražský obchoďák nezažil. Stovky lidí při její autogramiádě doslova zastavily provoz v samotném středu nákupní zóny.

Neskutečná a nekončící fronta malých, velkých, mladých, starých, kteří chtěli podpis, společnou fotku od své ikony. Tak vypadala v pátek odpoledne situace v obchodním centru na Pankráci. Z původní zamýšlené hodinky se o hodinu a půl akce protáhla.

"Zažili jsme tu ledasco, ale tohle je masakr. A Lucka vypadá skvěle, je vidět, že ji lidi milují," svěřila se VIP Story.cz jedna z prodavaček z obchoďáku, která měla obrovský dav fanoušků doslova před nosem.

Zpěvačka, přesto, že měla za sebou perný den plný rozhovorů a dokonce návštěvu stacionáře Klokánek, a další dny před tím nevypadaly o moc jinak, byla v dobré náladě, vtipkovala a na všechny byla milá.

Od perníkáře z Pardubic a svého fanklubu dostala darem obrovskou perníkovou desku, od příznivců mnoho květin, dárků a byla neustále středem zájmu fotografů i obdivovatelů.

Během víkendu se Lucka Vondráčková vrací zpět do Kanady za manželem Tomášem Plekancem a synem Matyášem. Tam také za zhruba tři měsíce porodí druhé dítě. Už teď se na něj celá rodina moc těší.

Pro zpěvačku a také herečku, která hraje taky v třetím a posledním pokračování komedie Babovřesky, to byla na delší dobu poslední náročná a namáhavá akce, kterou před porodem absolvovala. Nyní si naordinuje klid a pohodu.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Využití zubní pasty v domácnosti. Odstraní škrábance, vybělí tenisky, vyčistí žehličku

Styl

Vědci zjistili, že znečištěné ovzduší snižuje inteligenci lidí

Bydlení

Horký hit interiérů. S odnímatelnými tapetami budete pořád bydlet v novém

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu