Sabině Laurinové utekla dcera!

 Celebrity 
02. února 2015 15:55 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Otcem Valentýnky je zpěvák Pepa Vojtek  / inStory.cz
"Teď tady byla a je zase pryč," rozhlížela se Sabina Laurinová po nákupním centru, kam přišla se svou dcerou Valentýnkou na slavnostní otevření kryté ledové plochy. Valentýnka ale pochopitelně neměla zájem prohánět se na ledě mezi mrňaty a jako správná slečna se rozběhla po obchodech vyzkoušet si, co by jí slušelo. Od maminky tedy neutekla nadobro, ale jen na pár desítek minut.

A jak dopadlo její pololetní vysvědčení? "Valentýnka si drží vyznamenání. Navštěvuje velice náročnou školu, která ji ale naštěstí baví, takže pro ni není terorem, ale radostí. Zatím. Mia nastupuje do první třídy v září. Aktovku ještě nemá, nechali jsme to až na srpen, kdy má narozeniny, abychom ten adrenalin vystupňovali až před nástupem do školy..." popsala herečka školní aktivity svých dcer.

Sabina taky prozradila, jak je na tom se zimními sporty. "Trochu jsem se díky dětem vrátila v čase a po delší pauze se začala věnovat lyžování a bruslení. Zimu a hory mám ale ráda i jen tak. Procházet se, vyčistit si hlavu, dát si svařák," směje se stále půvabná herečka.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...