Leoš Mareš zase ve formě: Už má holku a ještě si rejpnul do své kolegyně!

Leoš je vtipálek
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
02. února 2015 10:28 / Instagram
  0   0
Moderátor Leoš Mareš se čtvrtečního rána ”definitivně” rozešel s modelkou Petrou Faltýnovou (40). Tentokrát se nekonaly žádné divoké výměny názorů, mohlo za to odloučení dvojice. Petra se přestěhovala do Ameriky, kde jí koupil byt manžel Simon Štekl, takže to byl takový vztah na dálku.

Leoš oznámil otevřeně rozchod na sociální síti a doplnil k tomu poměrně dospělé komentáře. To by ale nebyl on, kdyby po 24hodinové pietě nezačal zase rýpat. Hned druhý den vesele oznámil, že holku už má! Opět na sociální síti. Na první pohled je ale patrné, že se jedná o vtípek, během něhož si ale neodpustil šťouchanec do známé a své velmi ”oblíbené” moderátorky. „Už mám holku. Dělená strava. Xs. Mc Donalds. Twerking. Godzilla. Kytovec. Helen Rose. Kateřina Kristelová (38). Na fotce s bratrem. Židle roku. Dala si předsevzetí, že zhubne 20kg. Zbývá jí posledních 50,” zní klíčová slova k fotografii.

Těžko říct, jestli tím Mareš Kristelové vzkazuje, že je tlustá nebo ji zmínil proto, že jsou oba bez partnera, čili se tímto způsobem na sebe blondýnku snažil upozornit. Tihle dva se však dlouhodobě zrovna v lásce nemají. Jednou si dokonce Leoš Katku tak podal, že to bychom museli napsat až po desáté hodině večer. Tak či onak, Leoš už je evidentně zase ve formě! Naštěstí on sám je naprosto dokonalý, zdvořilý, vždy plně při smyslech, slušného vychování i respektu vůči druhým má na rozdávání... zkrátka gentleman každým coulem... a o pořádnou holku zřejmě nezavadí jen proto, že všechny své uvedené kvality tak dokonale skrývá!
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak si vytvořit jezírko na zahradě jednoduše a nezruinovat přitom domácí rozpočet?

Styl

Toužíte po krásně opálené kůži? Jezte tyto potraviny

Bydlení

Jsou úplně všude, kam se podíváme. Jak udělat domov bezpečný pro alergika?

1. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

2. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

3. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

4. Moderátorku Sandru Parmovou okradli

5. Takhle to Nikol Moravcové slušelo po rozlučce se svobodou