Lábus, Bílá, Čtvrtníček, Verner a další... vydělali miliony! Kde skončily?

 Celebrity 
03. února 2015 06:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Jiří Lábus, Lucie Bílá, Petr Čtvrtníček nebo Tomáš Verner vydělali miliony! Kam je dali?  archiv
Vydělali miliony korun, ale milionáři z toho nejsou! Herci Jiří Lábus, Petr Čtvrtníček, Jan Přeučil s Evou Hruškovou, Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, zpěvačka Lucie Bílá, krasobruslař Tomáš Verner, model Jan Havlovic a mnozí další pomohli dobré věci. Nechali se vyfotit s červenými klaunskými nosy a je z toho pěkný balík peněz!

Peníze, které získali, nejsou jejich! Prodejem nosů v rámci kampaně Konta Bariéry se vybrala slušná částka a řada známých osobností tomu velmi pomohla!

„Je to úžasné, protože právě motivovali lidi, aby kupovali klaunské nosy. Podařilo se vybrat tři miliony korun, které pomohou lidem s různým druhem handicapu, které sdružujeme a kterým pomáháme. Mám z toho velkou radost,“ řekla pro VIP Story. cz ředitelka Konta Bariéry Božena Jirků.

Díky tomu, že se osobnosti fotí s nosy, inspirují další a ty pak další. Stovky lidí na čerpačkách, v síti fast foodu i na dalších místech darovali za klaunské molitanové nosy miliony.

Konto Bariéry chtělo nejen slavným ale i „obyčejným" dárcům poděkovat a uspořádalo pro ně přátelské setkání.

„Pomáhám tehdy, když vím, že to má smysl a s Kontem Bariéry spolupracuji přes deset let. Kromě nosů jsme vybrali slušnou částku přes mnou háčkovaná černá a bílá srdíčka v rámci Černobílého turné a taky jsem do dražby dala své „Slavičí šaty“. Chci, aby to vždy byla smysluplná a adresná pomoct,“ prozradila zpěvačka Lucie Bílá.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít