Než Melanie (Griffith) potkala Antonia (Banderase). Sex, drogy a facky.

 Celebrity 
06. září 2013 12:16 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
No happyend! archiv
Jiskření, vášeň, souznění, nejromantičtější romantika, láska nebeská... Začátky zkrátka bývají překrásné. Ale ty konce… třeba jako v případě Melanie Griffith a Dona Johnsona.

Vzájemné opojení na první pohled. Tak nějak prý tehdy cítili svůj vztah. Melanii bylo čtrnáct a Donovi o osm let víc. Když jí navrhnul, aby s ním odjela do Mexika, okamžitě souhlasila. V lednu 1976 se dokonce vzali. Daleko víc, než rodinnou slavnost, připomínala ovšem jejich svatba drogové a alkoholové orgie.

Díky tomuto životnímu stylu se jim brzy běžná existence začala poměrně zjevně vymykat z rukou. Hádky na denním pořádku, sem tam i fyzická napadení. Zkrátka žádná velká romantika… Za půl roku se rozvedli. Mel se znovu vdala, porodila syna a opět propadla závislostem. Nastoupila na odvykací kúru a tehdy se zčistajasna u bran léčebny objevil Don s odhodláním svou exmanželku podpořit. A ona byla ochotna pro něj udělat cokoli. Vzali se roku 1989 a za několik měsíců se jim narodila dcera Dakota.

Ani potom to ale rozhodně nešlapalo jako po másle. Dva problémoví lidé jsou zřejmě na jedno manželství moc. Rozvedli se v roce 1996, kdy se Mel vášnivě zamilovala do Antonia Banderase, s nímž spořádaně žije dodnes.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Řachanda je už v šestém měsíci. Herečka se přestane objevovat v seriálu ZOO

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

TitanAir: NASA představila vesmírné letadlo, které dokáže přistát na Titanu