Christina Aguilera se svlékla pro Maxim! Nafotila velmi smyslné fotky!

 Celebrity 
06. září 2013 09:19 / Jitka Jahodová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Christina Aguilera dokáže být zatraceně sexy. Foto: Twitter
Prázdniny už sice skončily a nás čeká posledních pár dnů s nádechem léta, ale dívky v časopisu Maxim se svlékají, i kdyby venku bylo mínus čtyřicet. Sex prostě prodává a vždycky bude.

Christina Aguilera (32) se nikdy nestyděla ukázat své vnady, ať už štíhlé nebo velmi plnoštíhlé. Teď se svým tělem pochlubila pro říjnové vydání časopisu Maxim a svěřila k tomu i něco málo o sobě. Je to prý taková střízlivá holka, která se nejlépe cítí v chlapeckém spodním prádle. Snažit se být až moc sexy, je podle ní to nejhorší co můžete udělat. Smyslnost by měla být jednoduchá.

A taky se říká, že méně znamená více. To je zřejmě jednoduchá smyslnost v podání zpěvačky Christiny. Ve svých videoklipech, ani např. ve filmu Varieté, který je z prostředí kabaretu a burlesky, toho na sobě většinou moc nemá. Na přebalu svého nejnovějšího alba Lotus je dokonce jednoduše úplně nahá. Že je Aguilera ve třpytivých korzetech sexy o tom není pochyb, ale doma asi chodí v trenkách svého bývalého manžela Jordana Bratmana.

Na fotografiích pro Maxim je Aguilera oblečená v jednoduchých a klasických modelech spodního prádla i šatů. Najdeme zde i střípky starých časů, kterým zpěvačka podlehla. Sami můžete posoudit, která smyslnost je pro ni ta nejvíc sexy.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít