Trapas! Jestli sníte o sexu s celebritou, těmto se obloukem vyhýbejte. Kromě zážitku si odnesete i pohlavní nemoc!

 Celebrity 
07. srpna 2014 10:26 / Jitka Jahodová
  0   0
Dejte od nich ruce pryč! Foto: Twitter
Celebrity jsou jen obyčejní lidé a každý obyčejný člověk má sex. Bohužel se proto úplně obyčejně může nakazit nějakou nepříjemnou pohlavní chorobou. Komu se to stalo a hlavně komu se to nepodařilo pořádně utajit?

Paris Hilton – Rozmazlená dědička je velká koketa od samého narození. Má prachů, že neví co s nimi, ale v rozmaru jednou nezaplatila splátku na dům. Exekutoři mezi zabavenými věcmi objevili lék Valtrex, který se používá na kvasinkovou infekci.

Robin Williams (✝63) – Na první pohled slušňák, ale ani on si vždy nedával pozor. Od některé z jeho milenek se nakazil genitálním herpesem čili ho postihl genitální opar, který je postrachem všech nevěrníků. Stejná nepříjemnost potkala i herečku Jessicu Alba. Přestože jí prášky vyzvedával služebník jejího manžela, stejně se to někudy dostalo ven. K oparu na genitáliích se dobrovolně přiznal i plavčík David Hasselhoff.

Pamela Anderson – To snad nikoho překvapit nemůže. Ta paní, co se milionkrát vdala, většinou za toho stejného muže, tak přesně ona chytila pohlavně přenosnou žloutenku typu C od násilníka Tommyho Lee. Touto žloutenkou se nakazil taktéž hudebník Steven Tyler. No jo, když balil holky po tuctech.

Pan a paní Beckhamovi – Říkáte si, že ti jsou tak nóbl, že se jim všechny nemoci, obzvláště ty pohlavní, musí vyhýbat velkým obloukem? Chyba. Také je postihl genitální herpes. Prý to chytili jeden od druhého, ale kdo byl nevěrný, to se neví...
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nepodceňujte výhody postřikovače, oceníte jej v zahradě i na balkoně

Styl

Kozí mléko je velmi užitečné i v péči o pleť

Bydlení

Kulatá zrcadla jsou velmi trendy. Musíte ale vědět, kam je dát

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu