Ultimátum od manžela! ”Buď já nebo práce,” dupnul si partner světoznámého českého umělce.

 Celebrity 
15. prosince 2014 09:31 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Yemi s manželem Jaromírem Profimedia
Yemi A.D. je jedním z těch, kterým se podařilo udělat obrovskou kariéru. Už dávno není jen tanečníkem a choreografem, leží mu na bedrech také jedny z největších světových show, najímají si ho lidé ze všech koutů zeměkoule a chvíli se nezastaví. Je div, že se stihnul ukázat na křtu nové knihy Haliny Pawlowské.

Společnost mu dělal jeho manžel Jaromír, s nímž by rád založil rodinu. „Pokročili jsme, ale nebudu o tom mluvit. Chci to řešit až ve chvíli, kdy to bude aktuální. Mám za sebou opravdu těžkou sezonu, vyčerpávající rok, takže si jedeme na měsíc dát volno do Asie a další rok se uvidí, jestli do toho praštíme. Ale můj názor se nezměnil, rodinu a děti chci mít, ale nechci kolem toho vířit v médiích, dokud to nebude na stole,” prozradil vipstory.cz Yemi, pro kterého bylo náročných i posledních několik oslav konce roku, takže dostal od partnera ultimátum.

„Na Vánoce spolu letíme do Hong Kongu, tam budeme na Silvestra a pak budeme meditovat v Indonésii. Jezdíme takto načerpat novou energii, ale letos vyrážíme už před Vánocemi. Jaromír si stěžoval, že jestli zase budu na Silvestra pracovat, což bylo posledních pět let, tak už se mnou nebude. Musel jsem mu slíbit, že budeme slavit spolu,” dodal pracovně vytížený umělec.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím