Vánoční menu Kláry Doležalové je taková divočina, jako by ho kuchtili pejsek s kočičkou! Nebude jim špatně?

 Celebrity 
14. prosince 2014 06:20 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Klára si dlouho vybírala, komu koupí dárek OC Europark
Moderátorka hlavních večerních zpráv TV Prima Klára Doležalová netrpělivě očekávala, na koho vyjde letos štědrovečerní služba. "Padlo to na nás, mě a Karla Voříška. Ale kdo z nás dvou usedne do studia, to se nechte překvapit," směje se maminka dvanáctileté Natálie a pětileté Mii. Kdo ví, možná si s Karlem střihnou, takže ještě sama neví. Prozradila ale, jaké menu bude na Štědrý den připravovat: "Večeříme mořskou rybu se dvěma druhy bramborového salátu - českým a srbským. Také máme rybí polévku, pečené fazole, štrůdl a ovocný salát s domácím vaječným koňakem." Nooo... tak to je tedy dietka!

A jak je na tom s nakupováním, které je v tomto období nutností snad pro každého? „Já jsem typická Váha se všemi kladnými i zápornými vlastnostmi danými právě tímto znamením zvěrokruhu. Takže ani při nákupech si většinou nemohu vybrat, potřebuji k tomu svého muže, který mne popostrčí..." svěřila se moderátorka v OC Europark na akci Dopisy Ježíškovi, díky které může kdokoli koupit dárek konkrétnímu dítěti z dětského domova.

Klára také prozradila, s jakým dárkem by zabodovala doma. "Moje starší dcera Natálie si přeje živého koně. No kdo ví, třeba ji tím koněm jednou překvapím, ale letos to nebude," směje se Klára.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum