Další rána pro bezmocného Schumachera. Sponzoři se čílí, že jim ochrnutý závodník nevydělává!

 Sport 
14. prosince 2014 10:00 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Uzdravení Michaela bude ještě dlouhé... Facebook
Původně málokdo dával Michaelu Schumacherovi šance na přežití. Když závodník formule 1 stále dýchal, negativní zprávy o jeho zdravotním stavu na sebe nenechaly dlouho čekat.

Přestože je to s ním doposud evidentně lepší než kdo zpočátku vůbec doufal, něco pozitivního pro vás nemáme. Stav slavného závodníka se zlepšuje, ale pomalu a k normálu má hodně daleko. Podle jeho kamaráda je paralyzovaný na invalidním vozíku a má velké problémy s řečí.

Díky tomu ho čeká další rána. Bohatí sponzoři a reklamní firmy mu začínají vypovídat smlouvy a jednoduše na něj kašlou, protože v něm nemají momentálně žádnou budoucnost. Předpokládá se, že sedminásobný mistr tak ročně přijde zhruba o 4 miliony liber. Zatím. Mluvčí jedné z firem uvedl, že to pro ně není jednoduché: „Vyplácíme spoustu peněz ročně, ale od jeho havárie se nám nic nevrací. Je to těžké. Na jednu stranu musíme sledovat naše ekonomické cíle, na druhou stranu se veřejnosti nebude líbit, když se k němu v těžké chvíli otočíme zády.”

Michael a jeho rodina mohou teď děkovat Bohu, že si stihnul za svůj aktivní sportovní život nashromáždit velmi slušné jmění a to tak slušné, že s ním Schumacherova manželka může financovat veškeré lékařské služby a živobytí.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum