Neuvěříte, co musela Andrea Verešová dělat na své první soutěži krásy! Tohle by dnešní Missky asi nezvládly.

 Celebrity 
13. prosince 2014 14:41 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Andrea musela být velmi zručná Miss Junior
Nepředstavujte si původní soutěže krásy jako dnes. Dívky, které mají dokonalý make-up, účes, zapůjčené luxusní róby a jejich talent už mnohdy prověří jen krátký rozhovor s moderátorem. Postupně mizí dokonce i volná disciplína.

Dnes má Andrea Verešová samé parádní kšefty, ale na své první soutěži krásy se už v patnácti letech musela pořádně činit. „Přišly jsme na soutěž ve svých starých ošoupaných džínách, myslím, že nebyla ani promenáda v plavkách a předváděly jsme, jak umíme plést, dělat záplaty, bylo to více o zručnosti. Měly jsme nějaké šaty, ale ty raději nechcete vidět,” zavzpomínala Andrea po soutěži Miss Junior, kde zasedla jako jedna z porotců.

Verešové se brány do světa otevřely poté, co ji oslovil ředitel prestižní modelingové soutěže. „Díky tomu jsem vycestovala do zahraničí, získala kontrakt se světovou agenturou a ocitla se na půl roku v Paříži. Takže asi nebýt těchto soutěží a zkušeností, asi bych studovala francouzské lyceum a dělala právo,” řekla vipstory.cz slovenská kočka.

Určitě by jí to v kostýmku neslušelo o nic méně, ale byla by to škoda, halit takové tělo, jaké si Andrea Verešová pěstuje už řadu let.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Julia Roberts ukázala vzácnou fotku svých dvojčat. Oslavila s nimi jejich osmnáctiny

Styl

Cotardův syndrom: Existují lidé, kteří věří, že jim v těle neproudí krev nebo chybí orgány a cítí...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte