Psychoteror u Bártových! Šílená Gábina málem nepustila k miminku ani vlastního otce.

 Celebrity 
13. prosince 2014 15:28 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Noid, Gábina a Terezka Malvík
Tak trochu šílená matka. Gabriela Dvořáková se prvních sedm týdnů po porodu div nezbláznila. Ještě že má doma chlapa, který ji trochu uzemní.

„Od jejího narození jsem byla totální blázen. Seděla jsem u postýlky, hrozně jsem se o ni bála. Chodila pořád kontrolovat jestli se hýbe a dýchá. Nikdo k ní nesměl. Tak velký strach jsem nikdy o nikoho neměla,” prozradila čerstvá maminka Gábina a tím se vysvětluje, proč doposud holčičku nikomu neukázala (aspoň že k postýlce pustila Vaška).

Terezka zatím není ani očkovaná, takže ji sice v obchodu v Hostivici ukázali, bude vám však muset stačit fotografie z kočárku. I tak je ale krásná. „Vyrazili jsme těsně před zavírací dobou dokoupit pár věcí, které nám ještě chybí. Aby tu bylo co nejméně lidí,” řekla vystrašená Dvořáková.

Dobře, že je Vašek Bárta tak chápavý. „Je to její první miminko, nechal jsem naprosto na ní, kdy bude Terezku ochotná ukázat. Chtěli jsme si to doma víc zaběhnout a užít si malou jen sami dva,” dodal Noid.

Do budoucna už šťastný páreček přemýšlí o sourozenci, ale dřív jak za rok se na to prý těšit nemáme. Jedno miminko jim bohatě stačí.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít