Fanoušci smutní. Opustil je legendární herec z Nemocnice na kraji města.

 Celebrity 
15. prosince 2014 10:32 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Ladislav Chudík má velké problémy se zrakem Facebook
Na prknech Slovenského národního divadla končí národem milovaný primář Sova. V devadesáti letech dal Ladislav Chudík herectví s definitivní platností sbohem.

Srdce českých diváků si získal především rolí v Nemocnici na kraji města. V době uvádění seriálu se stal dokonce nejoblíbenějším hercem Československa. V divadle herec končí po neuvěřitelných 70 letech. Smlouvu, kterou s divadlem měl, podepisoval 1. ledna 1944 ve svých dvaceti!

„Dohodl jsem se s divadlem, že skončím v lednu. Moji žádost přijali s porozuměním,“ prozradil legendární primář Sova slovenským médiím.

Koncem května oslavil herec devadesáté narozeniny, ale zdraví mu již dlouhodobě neslouží. Chudík téměř nevidí a nepomohly ani drastické zákroky, které na záchranu svého zraku podstupoval. Poslední dobou se na veřejnosti objevoval zcela výjimečně. Herec kvůli svému chátrajícímu zdraví prodal i svoji milovanou chalupu. Podle svých slov již neměl sílu se o stavení starat. Svoji roli sehrály i peníze, neboť herecký důchod, který pobírá, není na žádné velké vyskakování.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím