Konec pohody. Ochotská začala konečně pociťovat těhotenství. Ale hubená je pořád jako lunt!

 Celebrity 
22. října 2014 12:42 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Míša je v sedmém měsíci Alterna
Bývalá moderátorka Michaela Ochotská až do teď prožívala těhotenství jako by se nechumelilo. V sedmém měsíci na ni ale přišla únava, takže na akci v kadeřnickém salonu většinu času proseděla.

„Připadám si jako medvěd, pořád bych jenom spala a válela se. Ještěže nepracuju a můžu si to dovolit. Jenom jím, ležím a koukám se na televizi. Navíc za týden končí Lukášovi sezona, takže si to budeme užívat spolu, on taky potřebuje přibrat, takže na tom zapracujeme,” řekla vipstory.cz Ochotská, která přišla omrknout vlasovou kosmetiku.

„Já se o své vlasy moc starat nemusím, ještě nikdy jsem je nebarvila takže nemám odrosty a mám vlasy pořád hodně jemné. Pravidelně je chodím zastřihávat a samozřejmě si na ně dávám kvalitní kosmetiku. Někdy si je nechám zahustit nebo prodloužit, jak mám chuť,” prozradila Míša.

Těhotenství se jí příjemně odrazilo na blond kštici. „Místo aby se mi vlasy ničily, tak jsou ještě lepší. Tak husté a kvalitní jsem je nikdy neměla. Ale po porodu může přijít opačný efekt, třeba mi začnou padat,” dodala Ochotská v sedmém měsíci.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Friluftsliv je další skandinávská tradice, která zlepšuje psychickou pohodu během podzimu a zimy. Dokáže...

Tech

Nejrychlejší vlaky světa: Čínský maglev letí rychlostí až 460 kilometrů v hodině