Filmovou hvězdou navzdory osudu - díl první: Dyslexie, anorexie, plochý hrudník... a pak? Mega star!

 Celebrity 
21. října 2014 13:08 / Jitka Jahodová
  0   0
Keira Knightley Shutterstock
Přestože život slavných vypadá zpovzdálí jako sen, opak je často pravdou! A tak se ani herci nevyhnou každodenním potížím a chybám, které je mohou svést až na samotné dno. Tři zajímavé hvězdy stříbrného plátna jsme vám vybrali a postupně se s námi můžete na jejich životy podívat zblízka!

Keira Knightley
Stala se tváří mnoha světových značek a je jednou z nejoblíbenějších hereček na světě. Keira má na kontě už něco málo přes padesát filmů. Nejlépe se divákům vryla do pamětí asi v seriálu Piráti z Karibiku.

Devětadvacetiletá Keira se narodila v Anglii a již od dětství snila o hvězdné kariéře herečky. Její sen nepřekazila ani dyslexie, se kterou se potýkala, a přesto nad všemi ve škole vynikala. Rodiče Keiry neváhali a už v sedmi letech jí pořídili vlastního agenta, který zařídil první setkání s kamerou. Nejen pro svůj půvab získávala s každým natočeným snímkem nové fanoušky a dosáhla nominací na Oscara a Zlatý globus.

Kromě své krásy však oplývá také velmi štíhlou postavou, tudíž vás nemůže překvapit, že nedávno se šířili zvěsti o tom, že trpí poruchou příjmu potravy. Na to Knightley zažalovala deník Daily Mail, který tyto nepravdivé informace šířil. Jestli opravdu trpěla anorexií nebo se na jejím vzhledu podepsal stres, nedostatek spánku a odpočinku, ví jen ona sama. „Nestresuji se tím, že mi za chvíli bude 30, protože, abych řekla pravdu, moje dvacetiny nebyly moc zábavné. Až od mých pětadvacátých narozenin se věci daly do pohybu a vše šlo lépe než předtím,” komentuje svůj věk herečka.

Před více než rokem se Keira Knightley vdala za rockera Jamese Rightona. Svatba proběhla v utajení jen s padesáti nejbližšími hosty na jihu Francie. To, že je tahle plochá krasotinka opravdu šetřivá a nerozhazuje své jmění, dokazují svatební šaty, v nichž se promenádovala již na party před předáváním cen BAFTA roku 2008.

Keiře se také podařilo zazářit ve filmu Domino, kde si střihla lovkyni lidí spolu s Mickey Rourkem. To nám připomíná reality show Američtí lovci odměn, která běží na stanici CBS Reality.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nevyhazujte slupky od banánů. V domácnosti mají ještě široké uplatnění

Styl

Chyba při zpracování kuřecího, která vás může dostat až do nemocnice. Neděláte ji také?

Bydlení

Na montáž dveří si nemusíte zvát firmu. Zvládnete to i sami

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu