Tajemství českého hereckého barda, o kterém se neměla veřejnost nikdy dozvědět!

 Celebrity 
21. října 2014 11:36 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jiří Kodet ve své nejznámější roli Česká televize
Jeden z nejoblíbenějších českých herců Jiří Kodet tajil až do své smrti tajemství, o kterém se zřejmě veřejnost neměla nikdy dozvědět.

Herce si asi nejvíce pamatujeme z Hřebejkových filmů "Musíme si pomáhat" a "Pelíšky". Hlavní role si v nich Kodet zahrál až na sklonku života, neboť z politických důvodů nebyl v minulém režimu příliš obsazovaným umělcem. Pelíšky se ale nakonec staly jeho vůbec nejúspěšnějším filmem.

Jiří Kodet byl dvakrát ženatý a obecně se vědělo, že má dvě dcery. Barbora Kodetová je rovněž velmi úspěšnou herečkou. Nikdy se ovšem nemluvilo o synovi s poněkud zvláštním jménem Ian. Ten se před veřejností skrýval a teprve po smrti slavného tatínka začal s médii hovořit. Také prozradil, proč má poněkud netypické české jméno. Kodetův syn se měl původně jmenovat Jan, ale rodina nakonec rozhodla jinak, aby v budoucnosti nedocházelo k záměně jmen. Jan Kodet se totiž jmenoval jeho dědeček, který byl slavným sochařem.

Jako by již při narození Iana rodina tušila, že se synek jednou vydá v uměleckých šlépějích. Ian Kodet se velmi úspěšně věnuje rockové hudbě.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...