Tak tohle se Faltýnové líbit nebude! Leoš Mareš bavil společnost ostrými vtípky o jejich rozchodu.

 Celebrity 
20. října 2014 11:15 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Leoš prý zase randí s Petrou Advantage cars
Sice to vypadalo, že rozchod Leoše Mareše a Petry Faltýnové na začátku léta je opravdu definitivní, podle posledních informací se ale dali znovu dohromady. No, jsou to víceméně domněnky a samozřejmě každý z nich zatlouká jak může, ale u nich už bychom se nedivili vůbec ničemu.

Jestli je to mezi nimi ale opravdu uzavřená kapitola, tak nechápeme, proč má Leoš potřebu vytahovat ve společnosti vtipné historky ze svého soužití s modelkou. Tou poslední obzvlášť pobavil ve Špindlerově Mlýně, kam vyrazil s konvojem luxusních aut v hodnotě 300 milionů korun.

Ještě před večírkem ale zastavil dopravu v Praze. Třicet majitelů nejluxusnějších aut v České republice, jejichž hodnota dohromady je 300 miliónů korun, vyrazilo totiž na mejdan do Špindlerova Mlýna společně. A protože chtěli všichni jet za sebou, Leoš se vrhnul na startu v pražských Vysočanech do ulice a na chvíli řídil dopravu. "Už jsem moderoval lecos, ale dopravní zácpu ještě ne," řekl se smíchem Leoš. "Všechno je jednou poprvé," upřesnil moderátor. "Překvapilo mě, že i když jsem vážně způsobil dopravní zácpu, nikdo na mě nevystartoval," uzavřel Mareš, který s kolonou žihadel vyrazil do Špindlerova Mlýna společně s majitelem autosalónu s luxusními vozy Milanem Vopičkou.

Pro zámožné autíčkáře pak dělal na párty dýdžeje. A děly se věci. Mareš sršel jedním vtipem za druhým. Nejvíce zaujal ten, kdy si udělal legraci z rozchodu s modelkou Petrou Faltýnovou. "Přišel jsem jednou domů a říkám Petře, že už jsme neměli týden sex. A ona mi odpověděla: Mluv za sebe," smál se Leoš a s ním i plný bar Silver Rock. Tak jsme se pobavili a teď by nás zajímalo, jestli spolu opravdu zase něco mají?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte