Tak tohle se Faltýnové líbit nebude! Leoš Mareš bavil společnost ostrými vtípky o jejich rozchodu.

 Celebrity 
20. října 2014 11:15 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Leoš prý zase randí s Petrou Advantage cars
Sice to vypadalo, že rozchod Leoše Mareše a Petry Faltýnové na začátku léta je opravdu definitivní, podle posledních informací se ale dali znovu dohromady. No, jsou to víceméně domněnky a samozřejmě každý z nich zatlouká jak může, ale u nich už bychom se nedivili vůbec ničemu.

Jestli je to mezi nimi ale opravdu uzavřená kapitola, tak nechápeme, proč má Leoš potřebu vytahovat ve společnosti vtipné historky ze svého soužití s modelkou. Tou poslední obzvlášť pobavil ve Špindlerově Mlýně, kam vyrazil s konvojem luxusních aut v hodnotě 300 milionů korun.

Ještě před večírkem ale zastavil dopravu v Praze. Třicet majitelů nejluxusnějších aut v České republice, jejichž hodnota dohromady je 300 miliónů korun, vyrazilo totiž na mejdan do Špindlerova Mlýna společně. A protože chtěli všichni jet za sebou, Leoš se vrhnul na startu v pražských Vysočanech do ulice a na chvíli řídil dopravu. "Už jsem moderoval lecos, ale dopravní zácpu ještě ne," řekl se smíchem Leoš. "Všechno je jednou poprvé," upřesnil moderátor. "Překvapilo mě, že i když jsem vážně způsobil dopravní zácpu, nikdo na mě nevystartoval," uzavřel Mareš, který s kolonou žihadel vyrazil do Špindlerova Mlýna společně s majitelem autosalónu s luxusními vozy Milanem Vopičkou.

Pro zámožné autíčkáře pak dělal na párty dýdžeje. A děly se věci. Mareš sršel jedním vtipem za druhým. Nejvíce zaujal ten, kdy si udělal legraci z rozchodu s modelkou Petrou Faltýnovou. "Přišel jsem jednou domů a říkám Petře, že už jsme neměli týden sex. A ona mi odpověděla: Mluv za sebe," smál se Leoš a s ním i plný bar Silver Rock. Tak jsme se pobavili a teď by nás zajímalo, jestli spolu opravdu zase něco mají?
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech