Mistryně v řešení manželských krizí Aňa Geislerová: Opíjí se na baru a chce vlastní lahev!

 Celebrity 
20. října 2014 15:07 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Aňa Geislerová Absolut
Herečka Aňa Geislerová čas od času překvapí tím, že se umí postarat o pořádnou show. Památná je historka, kdy se s kolegy Macháčkem a Vilhelmovou koupali na filmovém festivalu v řece, ale pozornost vzbudil i Anin odchod od manžela, kdy následně porodila dítě, jehož otcem je s největší pravděpodobností muž, k němuž si na nějakou dobu od rodiny odskočila.

A na večírku pořádaném k výstavě designu si Aňa s kamarádkami Schneiderovou a Peštovou také teochu vyhodila z kopýtka. Holky do sebe klopily jedno víno za druhým a bylo skoro překvapením, že se dostaly domů.

Nyní zatoužila Geislerová po vlastní lahvi. V plné kráse a dobré náladě se herečka objevila v galerii na Staroměstském náměstí, kde právě probíhá výstava Andyho Warhola. Stala se tu svědkem slavnostního otevření první lahve průzračné vodky z limitované edice pojmenované právě po slavném umělci pop artu a mezitím prozradila, po čem touží:

„Mám vysněný design a vím, že existuje brusírna skla, kde si každý může navrhnout vše, co si přeje. To mě láká, protože to jsou i malinké kresbičky, subtilní věci. Sním o tom, že si vyrobím svoji sadu. Sklo a keramiku miluju a myslím, že vytvořit si vlastní lahev na alkohol nebo parfém by bylo krásné,” řekla Aňa.

No tak jestli skončí jen u jedné lahve, pak v tom problém nevidíme. Jen ji nesmí vyprazdňovat každý den...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Už jste slyšeli o saucha? Tahle postelová jóga vám pomůže snadněji usnout a lépe se vyspat

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte