Ornella se chce vdávat! Pepa musí na operaci, aby mohl pokleknout. Zjistili jsme, jestli je "ženichovo" nemocné koleno jen výmluva nebo do toho fakt praští.

 Celebrity 
23. září 2014 04:16 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Protože je svatba otázkou blízké budoucnosti, nenechává Ornella nic náhodě.  / inStory.cz
Dosáhla svého. Ornella Štiková odloudila Pepu Koktu (57) Gábině Partyšové (36), porodila syna Quentina (1,5) a už jí chybí ke štěstí jen vdavky! A na těch blonďatá mamina intenzivně pracuje.

Chudáka zestárlého Koktu honí po doktorech, aby mohl jaksepatří své milé vyjádřit lásku se vším všudy. „Mluvíme s Pepou hodně o svatbě, ale já chci, aby poklekl, takže musí na tu operaci s kolenem,“ směje se Ornella. Dokonce přiznala, že s tím Kokta souhlasí. Prý pro ni dělá, co jí na očích vidí.

Nad čímž kroutí hlavou i Ornellina babička. „Já to nechápu, jak to ta holka dělá,“ diví se důchodkyně. „Babi, představ si, že on to ještě pro žádnou neudělal. Oběma ženám to řekl jen tak někde u kávy, a pro mě je ochotný si pokleknout. Není to romantické,“ zasnila se Ornella…

Protože je tedy svatba otázkou blízké budoucnosti, nenechává Ornella nic náhodě. Vymetá veškeré kosmetické salony a snaží se být celoročně opálená, aby to pak nehonila na poslední chvíli. Aby do bělostných princeznovských šatů byla opálená přirozeně, poradila jí Kateřina Kristelová novou řadu samoopalovacích krémů Xen Tan. Se šperkováním své tělesné stránky má totiž právě Katka bohaté zkušenosti. "Moderuju akce, takže bych lidi neměla svým exteriérem děsit," směje se blonďatá moderátorka, která je momentálně single. Je nám tedy samozřejmě jasné, že její vytuněná fasáda má přilákat i nějakého toho švarného mládence. V tomto ohledu je na tom Ornella líp, jelikož ženicha už má doma...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hezounek Ryan Gosling se stal hvězdou kampaně módního domu Gucci

Styl

Anna (48): Matka zemřela a sestry jsou náhle kvůli dědictví jako saně

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...