Seriál Žena za pultem se vrací v novém zpracování! Uvědomělou prodavačku vlašáku budou krotit Kaiser s Lábusem.

 Celebrity 
23. září 2014 02:07 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Vizionářka-lahůdková Jiřinka Zdroj: Česká televize
Máme se opravdu na co těšit, normalizační seriál osmdesátých let se vrací! Zaplať Pánbůh pouze v novém kabátě a na divadelních prknech divadla Kalich, které 23.9. uvede premiéru hry s názvem "Žena za pultem 2: Pult osobnosti".

Trochu hořká komedie patří k nejočekávanějším novinkám letošního divadelního podzimu. Podle režiséra představení Davida Drábka je to hra hlavně o české povaze. O lhostejnosti, která může mnohdy vyústit nakonec až v tragédii. Její tvůrci i dnes považují vylhaný svět plný usměvavých prodavaček, regálů přeplněných zbožím a všudypřítomných šťastných zákazníků za velmi nebezpečný. Autorem komedie je Petr Kolečko a celý kus se odehrává pouze v režii dvou komiků - Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse.

Sortiment zůstal, doba se změnila. A také samozřejmě forma prodeje. Hlavní hrdinka, uvědomělá prodavačka Jiřinka, čeká v malém koloniálu na návrat starých časů. Jsou volby a ona doufá, že opět zvítězí komunisté. Pro jistotu již nějakou dobu dochází do jazykového kurzu a učí se čínským slovíčkům. Na invazi čínských obchodníků chce být řádně připravena.

Sami protagonisté o nové hře hovoří jako o komedii, ale s poněkud mrazivým koncem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Už jste slyšeli o saucha? Tahle postelová jóga vám pomůže snadněji usnout a lépe se vyspat

Tech

Nejrychlejší vlaky světa: Čínský maglev letí rychlostí až 460 kilometrů v hodině