Když si Pártlová odskočila do kina: Nechala doma srostlé obočí a vyměnila ho za záclonu

 Celebrity 
22. září 2014 16:58 / Jitka Jahodová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Martina málem umrzla Foto: Jameson Festival Night
Zpěvačka Martina Pártlová má momentálně velmi napilno. Intenzivně se chystá na muzikál pod taktovkou Lumíra Olšovského a jelikož je to poprvé, co má tak pořádnou hereckou akci, připravuje se od rána do večera.

Někdy ale člověk odpočívat musí. „Všichni už padáme únavou, ale udělala jsem si čas, abych zaskočila na film do výletního kina. Bohužel mi zprvu nedošlo kam jdu, takže tu v noci asi umrznu. No jo, přišla jsem v zácloně,” postěžovala si Pártlová a běžela se na zahřátí posílit několika drinky irské whisky.

V muzikálu Sněhová královna si toho tepla asi také moc neužije. Hraje zde však královnu loupežnici a kostým má podstatně méně prodyšný než kousek děrované látky, v níž zamířila ven. „Kostým mám takovej pirátskej a mám krásný asi deset let neudržovaný obočí,” popsala Martina se smíchem.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Ordinace herec Radim Fiala: Točí, je točen a radí, jak točit

Styl

Snad každý si přeje zachovat si mladistvý obličej co nejdéle. Jedním z účinných způsobů je kryoterapie

Dům a zahrada

Jak pečovat o vánoční hvězdu a jakým chybám se vyhnout