Co je nového v Macurdistánu? Výtržník Rychtář čelí dalšímu trestnímu oznámení!

 Celebrity 
13. dubna 2014 04:53 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Souboj na nože Macura vs. Rychtář Foto: Facebook
Ochraňovatel týraných žen Zdeněk Macura se rozhodl podat na konkurenta Josefa Rychtáře další trestní oznámení. Před několika dny se oba sokové potkali u soudu, jenže jak už bývá zvykem, manžel Ivety Bartošové nejde pro slovo daleko. Rytíř z Líbeznic si sebou vzal jedno ze svých ptáčat, kamarádku Vlaďku Šulekovou, na níž se Rychtář nevybíravě obořoval a to se Macurovi samo sebou nelíbilo.

„Oznamuji, že nezbylo než podat další trestní oznámení na již dobře známé individuum J. R. a to tentokrát za nepochopitelné urážky na adresu mé přítelkyně, špinící její počestnost (řeči typu, že je z E55 apod.). Vlaďka se s tímto člověkem vůbec nezná, nemá a neměla s ním nic společného a stala se obětí těchto zákeřných útoků jenom proto, že mě doprovázela na soud minulé pondělí,” oznámil rozlícený Zdeněk na sociální síti.

Jako bonus k tomu Rychtářovi Macura stavitel přidal i psychologickou diagnózu, jak se zachovat v případě tváří v tvář psychopatovi. Na internetových stránkách autor nabádá neignorovat a tvrdě buřiče vést ke vztahu k zákonům a sociálním normám. A nové trestní oznámení je na světě.

Brzy na viděnou u soudu!
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...