Své velké tajemství držela Regina Rázlová pod pokličkou dlouhých třicet let

 Celebrity 
18. března 2014 06:18 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Regina Rázlová je skvělá herečka Foto:Facebook
Regina Rázlová se ve svém životě opravdu nenudila. Z obletované hvězdy to vzala přes podnikatelku a odbornici na sklo a nakonec skončila ve vězeňském mundůru. Ovšem největší tajemství svého života držela dlouho pod pokličkou a mlží kolem něj dodnes.

Rázlová prožila několik nevydařených vztahů. Z manželství s hercem Petrem Olivou má dceru Adélu. Dlouhou dobu mělo okolí manželů za to, že i prvorozený syn Lukáš je Olivův syn, což ale není pravda. V této souvislosti média dlouho spekulovala, že jeho otcem je herecký kolega Petr Štěpánek, se kterým Rázlová také prožila románek. Herečka to ovšem popírá a syn již po třiceti letech pravou identitu otce nechce znát.

Posledním manželem Rázlové se stal architekt Jindřich Santara. Toho si vzala v roce 1999 během svého pobytu ve vězení, kde coby čelní představitelka firmy skončila s podezřením na tunelování. Jak je ale vidět i ve vazbě zažila herečka světlý moment, když si svoji pozdní lásku brala. Bohužel jejich štěstí netrvalo dlouho, neboť manžel před dvěma lety zemřel.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je...