Tomáš Klus složil písničku k táboráku. Objeví se i ve filmu Přání k narozeninám

 Seriály & Filmy 
21. června 2022 14:32 / Mirka Malá
  0
📷
3 fotografie v galerii
Tomáš Klus se zase vrátil k herectví Bioscop
Tomáš Klus se znovu předvede v herecké roli, ale že je především muzikantem, je jasné. A když si během natáčení u táboráku jen tak pobrnkával, vznikla písnička, kterou by Klus rád slyšel u všech domácích táboráků.

Po hlavní roli prince v pohádce Tajemství staré bambitky, ke které nazpíval několik písniček, si Tomáš Klus zahrál roli muzikanta v novém filmu Přání k narozeninám, který má skvělé herecké obsazení. Hrají v něm Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Veronika Kubařová, Jaroslav Plesl, Simona Babčáková, Igor Orozovič, David Švehlík, Matěj Hádek a právě i Tomáš Klus, který složil táborákový hit.

"Píseň se jmenuje Štěstí a natočili jsme ji s mojí skupinou. V Přání k narozeninám hraju roli muzikanta, který si s sebou všude bere ukulele. Když se točila závěrečná scéna u táboráku, tak jsem si tam jamoval popěvek a zalíbilo se to tak, že mi pak producent filmu Adam Dvořák zavolal, jestli bych to nechtěl dodělat, že by to byla krásná píseň k filmu,“ popsal nám vznik songu Tomáš Klus a zároveň prozradil i její obsah. "Pro tuto dobu je ta píseň úplně jako dělaná, protože její refrén zní: 'ÓÓÓ, tak dej se dohromady, vždyť přece nejsi tady sám.' Musíme si uvědomovat, že všechno, co děláme, je nutné dělat s ohledem na druhé lidi,“ myslí si Klus.

A protože písničku Klus složil u ohně, doufá, že se k táborákům po uvedení filmu i dostane. "Je to prostě píseň, kterou si ideálně u ohně lidi zahrají. Zároveň je to pro každého muzikanta tím největším oceněním, větším, než když to hrají v rádiích. Mně se tohle stalo asi před třemi lety, kdy jsem přijel do kempu a hráli tam moji písničku u ohně. Tehdy jsem si říkal: Teď se můžou jít Slavíci bodnout, tohle je prostě ta správná zlatá spona na mé srdce,“ přiznal Klus.

Film Přání k narozeninám je typickou českou komedií, která je zajímavá i tím, že se v ní znovu potkávají Eva Holubová a Jaroslav Dušek, legendární dvojice z filmu Pelíšky. Jde v ní o rodinnou narozeninovou oslavu, která se tak nějak po česku opravdu zvrtne. Do kin se Přání k narozeninám dostane na podzim letošního roku.

Tomáš Klus se vrátil nejen do filmu, ale také na koncertní pódia. Na léto sice nemá naplánované žádné speciální koncertní turné, ale k vidění bude téměř všude. Třeba i v Praze nebo na Sázavě či v Českých Budějovicích.

Další zdroj: Bioscop

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Lindsay Lohan je vdanou paní. Vzala si bohatého finančníka

Styl

Nestárneme jen věkem, ale také stresem. Díky němu rychleji stárne náš imunitní systém a přicházejí...

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu