Pes je sice dobrým přítelem člověka, ale sousedy s ním nepomluvíte! Přátelské desatero v běhu času.

 Life & Style 
20. srpna 2013 13:23 / Vítek Koldinský
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nejenom láska, ale i přátelství kvete v každém věku…  / inStory.cz
Jak jsme již minule napsali, je psychologem potvrzeno, že vyrazit si na tah s kámošema je velice zdravé! Nyní vám přinášíme přátelské desatero v běhu času:

10 Když je nám 10. Ve škole si sedneme do jedné lavice, ale paní učitelka nás záhy stejně rozsadí, protože při vyučování vyrušujeme klábosením. Nicméně od kamaráda můžeme opisovat domácí úkoly a rovněž ho opisovat necháváme. Půjčíme mu svůj kopačák a ve škole ani doma na něj nežalujeme.

20 Že nikdy ani očkem, natož pak jinou částí těla, nezavadíme o holku svého kamaráda, platí v každém věku. Ale v rozpuku mládí je k takové zradě příležitost dnes a denně.

30 V tomto věku už jsme zpravidla našli přátele, kteří nám vydrží celý život. Proto nás občas, když vidíme důchodce debatující v cukrárně nebo v parku, napadne, jestli nám to vydrží a budeme jednou jako oni…

40 Naši přátelé se rozvádějí a ženy – kamarádky se nám snaží vnutit do party své nové lásky. Ať si je pěkně nechají doma, my máme dobrých kamarádů dost.

50 Chválíme kamarádům fotky jejich vnoučků a zaujatě posloucháme vyprávění o úspěších potomků, i když dobře víme, že ti parchanti si na dědu nevzpomenou jak je rok dlouhý.

60 Zkusíme si najít kámoše mezi padesátníky a mladšími, jelikož za deset let oceníme přátele, kteří občas místo nás zaběhnou do lékárny.

70 Posedáváme v parku na lavičce, sem tam vyrazíme na hřbitov nebo na kafe. Kolem nás občas proběhnou partičky mladých mužů a přemýšlejí, jestli budou jednou jako my…

80 Pes je sice opravdu dobrým přítelem člověka, ale sousedy s ním nepomluvíte. V domově pro seniory si tudíž hledáme kamarády v sousedních pokojích, abychom se nemuseli na drby táhnout nikam daleko.

90 Všem svým kamarádům, i těm bývalým, chodíme na pohřeb. Ať jsme si, co jsme si, teď už je to jedno.

100 Dožijeme-li se takto úctyhodného věku, příliš kamarádů už nám asi nezůstalo. Takový je zkrátka život. Poslední ale přece jen umírá naděje. A tak neházejte hůlku do žita. Nasaďte si své nejlepší zuby a vydejte se do čekárny svého obvodního lékaře. To by v tom byl čert, abyste tam nenašli spřízněnou duši!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?