Deset věcí, které byste určitě měli vědět než se bezhlavě vrhnete do chomoutu! Máme tu pro vás svatební desatero.

 Life & Style 
09. srpna 2013 00:36 / Vítek Koldinský
  0
📷
1 fotografie v galerii
Pár dost dobrých rad pro váš slavnostní den.  / inStory.cz
1. Svatba je věc slavnostní a nutně vyžaduje určitý standard ve zvoleném oděvu. Nejsou vítány džíny, plavky, bermudy, tenisky, oteplovačky, soupravy na jogging… a to ani v případě, že se jedná o oděvy značkové a mnohdy dražší, než ženichův oblek.

2. Nepodceňujte problematiku svatebních darů. Čtyři vysavače a pět kuchyňských robotů opravdu nevyužijete ani kdybyste spolu vydrželi plánovanou dobu, čili navždy.

3. Budete-li od hostů namísto nádobí poptávat raději penízky, sdělte jim to vkusně a vtipně. Například dopište na svatební pozvánky formulaci v tom smyslu, že svou účast mají potvrdit na vašem účtu v bance.

4. Kvůli slavnostnímu koloritu události nezveme známé ochmelky, kteří se nedokáží ovládnout. Roztočíme to s nimi předtím i potom, ale na svatbě ať se nám nemotají. Stačí, když se tam bude motat namazaný tchán, nedej bože tchyně.

5. Prstýnky vybírá dle tradice ženich. (Ale dámy, vy opravdu chcete, aby šperk, který plánujete nosit na doživotí, vybíral sám? Asi půjdete radši spolu, že?)

6. Jdou-li vám za svědky nejlepší kamarád a nejlepší kamarádka, nesnažte se je dát dohromady, i když by to bylo praktické. Vykašlete se na to zvláště v případech, kdy jsou oba zadaní jinde.

7. Nerozhlížejte se s přílišným zájmem po nových příbuzných a kamarádech a už vůbec na nikoho nemrkejte a nerozdávejte své telefonní číslo. Právě jste vstoupili do manželství…

8. Tak jako každý den, i po svatbě je potřeba někde přespat. Ohledně svatební noci buďte připraveni i na možnost, že místo vášnivých vzdechů se budete muset zaposlouchat do chrápání či blinkání svého na mol zpitého protějšku. Vězte, že nejste zdaleka jediní!

9. Jelikož podnapilí lidé nejsou druhý den schopni žádné užitečné činnosti, naopak v ní ostatním překážejí, není vhodné ubytovávat svatební hosty u vás doma. Ať si ráno se svou kocovinou poradí sami.

10. Závěrem trochu cynismu: Mějte v merku certifikáty k prstenům. Hrozí-li vašemu svazku špatný konec, certifikáty uschovejte mimo dosah druhé strany, šperky se vám s nimi budou lépe prodávat.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Umělé řasy jsou dávno out. Podpořte své vlastní řasy k růstu pomocí ricinového oleje a vitamín E

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít