7 triků jak zmenšit nos pomocí make-upu

 Life & Style 
15. srpna 2013 08:48 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Sledujte návod Foto: Archiv
Najít ženu, která by na sobě nic nezměnila bychom hledali dlouho. Plastické operace už dávno nejsou tabu, ale co mají dělat ženy, které nechtějí chirurgický zákrok podstoupit? Pro takové tu máme sedm triků, jak vizuálně zmenšit svůj nos a tím i výraz a rysy obličeje, aniž byste musely usedat do lékařského křesla. Chce to jen správné nářadí a trochu cviku.

1. Tmavý základ – jestliže máte velký nos, je důležité používat tmavší základ než pravý odstín vaší pleti – asi o dva odstíny tmavší. Naneste několik linek do prostoru pod obočí a dolů po stranách nosu. Ujistěte se, že základ dobře splývá, jedině tak potom nebudou vidět žádné stopy.

2. Kontura – je to skvělý způsob jak vytvarovat váš nos i tvář tak jak chcete. S konturou můžete pracovat na různých oblastech obličeje jako jsou čelo, krk, nos, tváře a další.

3. Matný povrch – Použití matujícího pudru je zásadní. Měl by zakrývat všechny části obličeje a hlavně ty, které se lesknou. Pokud se vám například leskne nos, může působit mnohem větší.

4. Tvářenka – tvářenkou vykouzlíte na svém obličeji ruměnec. Správnou aplikací a tvarováním tvářenky zároveň odvedete pozornost očí od vašeho nosu.

5. Bronzer – použití bronzeru je skvělé, pokud jste začali s těmito triky. Ujistěte se, že používáte takový, který odpovídá barvě vaší pleti, aby stále působila co nejpřirozeněji. Naneste trochu na nos a uvidíte ten rozdíl.

6. Pudr – Celý výsledek je potřeba sjednotit. Použijte sypký pudr, například fixační nebo transparentní, abyste tak spojila všechny povrchy dohromady. Kontury, bronzer, tvářenku...

7. Lesk na rty – jako tečku na závěr použijte lesk na rty, který umí rovněž odvést pozornost od vašeho nosu. Zkuste a sledujte, funguje to skvěle.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?